Za nami SnowFest 2024. Przeżyj to jeszcze raz z Czwórką!

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2024 10:54
Dwa dni zimowego muzyczno-sportowego szaleństwa na SnowFest 2024 już za nami. Śnieżnie nie było, ale aura nie pokrzyżowała narciarskich i snowboardowych planów organizatorów. Muzyczne koncerty jak zawsze były pełne były dobrej energii. Na scenach SnowFestu zagrali m.in. Rudimental, Röyksopp, PRO8L3M, Delta Heavy, Lordofon, Kaliber 44.
SnowFest 2024 - największy polski festiwal muzyczno-sportowy
SnowFest 2024 - największy polski festiwal muzyczno-sportowyFoto: Snowfest/Dominika Scheibinger
  • W dniach 1-2 marca w Szczyrku odbył się festiwal SnowFest. Czwórka tradycyjnie była jego patronem medialnym. 
  • Na 6 scenach imprezy wystąpiło ponad 50 artystów m.in. Rudimental, Röyksopp, PRO8L3M, Delta Heavy, Lordofon, Kaliber 44.
  • Odbyły się zawody snowboardowe i narciarskie w randze FiS. 
  • Publiczność podkreśla niezwykłą, gorącą atmosferę SnowFestu.

W dniach 1-2 marca radiowa Czwórka zawitała do Szczyrku na SnowFest Festival - największy festiwal muzyki i sportów zimowych w Polsce. Wszyscy, którzy przyjechali do zimowej stolicy Polski, jak Szczyr nazywa organizator festiwalu Igor Fleiszer mogli liczyć na niezapomniane emocje. 

- W tym roku zdecydowanie zdominowała nas muzyka, na stok nie dotarliśmy, tu nam pogoda nie dopisała - przyznał jeden z uczestników SnowFestu. - Muzycznie na pewno wrażenie robił Rudimental, Delta Heavy zagrał przyzwoicie, choć jesteśmy bardziej drumowi, ale było co robić. 

Wśród publiczności nie zabrakło osób, które na SnowFest przyjechały pierwszy raz. - Tu się wszystko fajnie dzieje. Jesteśmy razem. Podoba nam się to - mówili oczarowani. 

Czytaj także:

Igor Fleiszer podkreślił, że na SnowFest przyjeżdża się by posłuchać dobrej muzyki. - W tym roku bardzo dobry line-up, chyba najlepszy w historii festiwalu. Ponad 50 artystów na 6 scenach muzycznych - mówił. Dużo pozytywnej energii i uczestniczy przyjeżdżają tu by dobrze się bawić. 


Posłuchaj
03:31 czwórka pierwsze słyszę 04.03.2024 snowfest 8.47.mp3 Czwórka na SnowFest 2024 - relacja Mateusza Kulika (Pierwsze słyszę/Czwórka)


Publiczność SnowFestu chętnie gościła w plenerowej, snowfestowej miejscówce Czwórki. Na pamiątkę każdy mógł zrobić sobie zdjęcie w naszej żółto-czarnej strefie. - Fajne są takie natychmiast wywoływane zdjęcia. Super, że tu jesteście - podkreślali uczestnicy SnowFestu. 


Uczestniczki SnowFest 2024 w Czwórkowej strefie fot. Snowfest/Dominika Scheibinger Uczestniczki SnowFest 2024 w Czwórkowej strefie fot. Snowfest/Dominika Scheibinger

Emocji nie brakowało też na skoczni "Skalite" tam zmierzyli się najlepsi polscy riderzy. W tym roku zawody snowboardoe i narciarskie odbywały się w randze FiS, a zawodników oceniało międzynarodowe jury.  

Czytaj także:

- Przyjechaliśmy pooglądać super triki, dopingujemy naszą ekipę z Zakopanego - mówili obserwujący zawody. 


Posłuchaj
02:18 czwórka czarno na żółtym 04.03.2024 14.05.mp3 SnowFest 2024 - relacja Mateusza Kulika z drugiego dnia festiwalu (Czarno na żółtym/Czwórka)

 

Czytaj także:

- Szczyrk to stolica polskiej zimy. Brak śniegu i temperatura nie przeszkodziła nam w przeprowadzeniu zawodów rangi fisowskiej - zaznaczył Igor Fleiszer. - Zbudowaliśmy świetny obiekt, przyjechali czołowi riderzy z Polski, panuje wspaniała atmosfera. 


Zawody narciarskie na SnowFest 2024. fot. Snowfest/Dominika Scheibinger Zawody narciarskie na SnowFest 2024. fot. Snowfest/Dominika Scheibinger

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę, Czarno na żółtym 

ProwadziMarta Zinkiewicz

Materiał: Mateusz Kulik

Data emisji: 04.03.2024, 03.03.2024

Godzina emisji: 9.21, 14.05

Czytaj także

SnowFest Festival 2024. Czas rozpocząć festiwalowy sezon

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2024 20:01
SnowFest Festival 2024 rozpoczyna festiwalowy sezon. W zimowej atmosferze na scenie festiwalu zagrają najlepsi artyści sceny elektronicznej i hip-hopowej. Czwórka patronuje tej imprezie. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

SnowFest 2024 - wiosennie, gorąco, energetycznie. Czwórka była na miejscu

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2024 16:00
Rudimental, Röyksopp, PRO8L3M, Delta Heavy, Lordofon, Kaliber 44 - to tylko niektóre gwiazdy muzyki, jakie wystąpiły na SnowFest 2024 w Szczyrku. Czwórka była patronem tego wydarzenia, nasi dziennikarze jak zwykle byli na miejscu i jak co roku na SnowFest było wyjątkowo.
rozwiń zwiń