Świat celebrytów. Kto tym razem zasłużył na hype?

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2017 11:20
W drugiej odsłonie Czwórkowego cyklu tworzonego we współpracy z "Vogule Poland" Kamil Jasieński i Patryk Chilewicz zajrzeli do świata muzyki. Nie była to jednak Eurowizja, którą przyćmiły inne wydarzenia z naszego podwórka.
Audio
  • Show-biznes od podszewki w komentarzach Patryka Chilewicza i Kamila Jasieńskiego (Pierwsze słyszę/Czwórka)
Kamil Jasieński i Patryk Chilewicz w Czwórce
Kamil Jasieński i Patryk Chilewicz w CzwórceFoto: Czwórka
vogule 1200x660.jpg
Polski show-biznes z przymrużeniem oka

- Jak donosi prasa, Zenek Martyniuk będzie jurorem w nadawanym w TVP talent show "Hit Hit Hurra!" - zdradził Patryk Chilewicz. - W udziale w tym programie najważniejsze jest dla niego jedno - zażyczył sobie duetu z Edytą Górniak - dodał redaktor naczelny portalu "Vogule Poland". Czy wokalistka odpowiedziała na tę prośbę?

Pozostając w klimacie muzycznym, Kamil Jasieński i Patryk Chilewicz nawiązali też do zeszłorocznej zabawy sylwestrowej, podczas której Maryla Rodowicz została przez Zenka Martyniuka ucałowana. - Ostatnio piosenkarka powiedziała jednak, że nie chciałaby już, by ją spotkała miłość. Ona przeszkadzała jej w normalnym życiu i była w pewnym stopniu destrukcyjna - opowiadał zaproszony gość.

W drugiej części rozmowy ze świata muzycznego przenieśliśmy się na słoneczną plażę, żeby sprawdzić, kiedy na ekranach pojawi się filmowa wersja "Słonecznego patrolu". Czy zagrają w niej weterani tej serialowej produkcji, czyli David Hasselhoff i Pamela Andreson?

Słuchając nagrania rozmowy dowiecie się też, w jakiej "staromodnej ustawce" wzięli ostatnio udział Kasia Warnke i Piotr Stramowski, czyli obecnie jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu.

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Gość: Patryk Chilewicz (autor i redaktor naczelny "Vogule Poland")

Data emisji: 16.05.2017

Godzina emisji: 8.08

jsz/kd

Czytaj także

Agnieszka Jastrzębska zdradza sekrety gwiazd

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2016 15:41
- Prywatnie jestem "absolutnie niepoważna". Jestem totalną wariatką i muszę się powstrzymywać, by nie powiedzieć na wizji czegoś, czego nie powinnam – żartowała w Czwórce Agnieszka Jastrzębska.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Kariera w sieci? "Najważniejsza jest regularność"

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2016 13:36
Gościem programu była dziennikarka Anna Mierzejewska, która zdradziła, kogo i dlaczego warto obserwować w serwisach społecznościowych, m.in. na Snapchacie.
rozwiń zwiń