"To (nie) koniec świata" - to, czego nie zobaczycie na YouTube

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2020 14:57
Internauci korzystający z YouTube z pewnością świetnie znają Grupę Filmową Darwin. Tym razem jednak Marek Hucz i Jan Jurkowski pokazują się w literackiej odsłonie. 
Audio
  • Grupa Filmowa Darwin opowiada o swojej książce i najbliższych planach (Pierwsze słyszę/Czwórka)
Grupa Filmowa Darwin i Kamil Jasieński
Grupa Filmowa Darwin i Kamil JasieńskiFoto: Czwórka/Adrian Zając

Ich książka "To (nie) koniec świata" została wydana została w wydawnictwie Altenberg, należącym do innego znanego youtubera Radka Kotarskiego i od razu stała się hitem - w niecałe 24 godziny książkę zamówiło ponad 7000 czytelników. To rekord w wydawnictwie. Jest to zbiór opowiadań z uniwersum tworzonym przez lata na kanale G.F. Darwin - kontynuuje niektóre wątki z odcinków, ale też wypełnia luki w historiach bohaterów. - Książka jest rozszerzeniem naszego kanału - mówią goście Kamila Jasieńskiego. - Tych historii nie udałoby nam się opowiedzieć na YouTube - dodają. 

Goście Czwórki zdradzają też swoje plany na najbliższy czas. Już wkrótce będziemy mogli cieszyć się "Gwiezdnym szeryfem 3". - To będzie najdłuższa część tej naszej trylogii, najbardziej zróżnicowana i chyba najbardziej bogata w efekty specjalne, które zawsze wydłużają nam proces produkcji - przyznają. 

Grupa Filmowa Darwin w ostatnim miesiącu poinformowała też, że znikają z YouTuba. W Czwórce panowie uspokajają, że mają rozpisany plan filmów na najbliższy czas i z pewnością jeszcze rok będziemy się cieszyć ich obecnością na platformie. Nie zmienia to faktu, że zdecydowali się podjąć kolejne wyzwania i chcą robić większe rzeczy. 

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Goście: Marek Hucz i Jan Jurkowski - Grupa Filmowa Darwin

Data emisji: 12.02.2020

Godzina emisji: 8.14

pj

Czytaj także

To kobiety oceniają kobiety. O ich opinie się martwimy

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2020 10:11
Badania pokazują, że kobiety wybierają skromniejszy strój, żeby nie irytować innych kobiet. Jednocześnie każda z nich obawia się oceny, której jest non-stop poddawana. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Ile wydaje student w Londynie?

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2020 12:31
Według danych UNESCO, jeśli polski maturzysta decyduje się na studia za granicą, to najczęściej wybiera Wielką Brytanię. A ile go to kosztuje?
rozwiń zwiń