Nieprzeciętni 2017. Koncert Mariki Marty Kosakowskiej

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2017 20:08
22 czerwca w studiu radiowej Czwórki ogłoszono wyniki plebiscytu Nieprzeciętni 2017. Galę finałową uświetniła swoim występem jedna z jurorek, Marika Marta Kosakowska.
Audio
  • Gala Nieprzeciętni 2017. Koncert Mariki Marty Kosakowskiej (Nieprzeciętni 2017/Czwórka)
Marika Marta Kosakowska
Marika Marta Kosakowska Foto: Czwórka

czwórka nieprzeciętni logo czerwiec.jpg
Nieprzeciętni 2017 - wyjątkowy plebiscyt Czwórki

- Bardzo nam miło być to z Wami, Nieprzeciętnymi, i ze wszystkimi, którzy wciągnęli nas do niezwykłej przygody poznawania Was, czytania o Was i o tym, co robicie. Dziekujemy, że możemy tu z Wami być. Dziękujemy, że robicie to, co robicie i zmieniacie świat, choćby w promieniu metra. I tak warto to robić - mówiła przed koncertem artystka.

Marta Marika Kosakowska zagrała w drugiej części gali finałowej plebiscytu Nieprzeciętni 2017 w studiu radiowej Czwórki. Podczas gali ogłoszono także wyniki plebiscytu. Tegorocznym laureatem został Mateusz Zaremba z Serocka, 19-letni konstruktor rakiet, cewek Tesli i robotów minisumo.

lipali koncerty 1200 500.jpg
Zobacz więcej - Koncerty Czwórki

Akcję adresowano do osób między 18. a 35. rokiem życia. Słuchacze zgłaszali swoich kandydatów spośród rodziny, znajomych czy współpracowników. Finałową dziesiątkę wybrało jury w składzie: Antoniusz Dietzius - Nieprzeciętny 2004, czyli zwycięzca pierwszego plebiscytu, Roma Gąsiorowska, Marika Marta Kosakowska, Krzysztof Hołowczyc, Tomasz Majewski, Jan Mela, Łukasz Jakóbiak, Piotr Więcławski Vienio, a także szefowa Czwórki Hanna Dołęgowska.

Więcej informacji na temat plebiscytu, regulamin akcji oraz sylwetki finalistów dostępne są także na stronie Nieprzeciętni 2017 <<<

***

mat. pras./kd/gs


Czytaj także

Sonar i goście wystąpili na scenie Czwórki

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2017 10:00
W kolejnej odsłonie cyklu koncertowego Czwórki wystapił Sonar. Na scenie - oprócz zjawiskowej wokalistki Leny Osińskiej - pojawili się także raprzerzy Holak i Otsochodzi.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Sztuka kręcenia teledysków. Jak ją zgłębić?

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2017 11:34
Fundacja Inicjatyw Kulturalnych "Plaster" zaprasza na premierowy pokaz teledysków stworzonych przez uczestników Szkoły Teledysków.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Hora - elektronika daleka od klubowych klimatów

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2017 09:10
W naszym studiu pojawi się warszawski duet Hora, czyli kompozytor i producent Szymon Zielonka oraz wokalistka i autorka tekstów Kasia Stefańska.
rozwiń zwiń