Verba Veritatis

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2012 08:00
VII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Verba Veritatis na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu została rozpoczęta. O tym konkursie rozmawialiśmy w audycji "Na cztery ręce".
Audio

Konkurs ma na celu kreowanie oraz umacnianie postaw etycznych zgodnych z zasadami współżycia społecznego wśród przedsiębiorców oraz konsumentów dla budowania długotrwałego, wzajemnego zaufania. Ideą konkursu jest zachęcanie przyszłych przedsiębiorców do postaw etycznych, odpowiedzialnych i zgodnych ze społeczną odpowiedzialnością biznesu.
Etyka w biznesie - czy to się opłaca? Przecież biznes musi się opłacać.
Trudno mówić ostatnio o stosowanie dobrych praktyk na rynku finansowym, w branży pożyczkowej, pośrednictwa kredytowego, finansowego, doradztwa finansowego...

Gośćmi audycji "Na cztery ręce" byli Dominik Stanny – laureat konkursu z 2010 roku oraz Krzysztof Grabowski członek Jury tego konkursu. Zapraszamy do wysłuchania nagrań rozmów ze studia Czwórki.


Zobacz więcej na temat: Czwórka verba dominika
Czytaj także

Kosmiczne technologie w wioślarstwie

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2012 10:04
Materiały wykorzystywane do produkcji łodzi wiosłowych są porównywalne z tymi, z których budowano promy kosmiczne.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Kosmiczne stroje pływackie

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2012 06:00
Technologiczna rewolucja w pływackich strojach to już przeszłość - teraz pływanie wraca do korzeni.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Kupujemy mniej płyt, ale słuchamy więcej dobrej muzyki

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2012 08:19
Dziewczyna zwierza się koleżance: "Skandal, wczoraj wyjątkowo musiałam zapłacić za bilet na koncert, bo muzycy chcieli coś zjeść". Wisielczy humor dobrze oddaje to, z czym mamy do czynienia na naszym rynku płytowym. Czy to początek końca, a może jest światełko w tunelu?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Dziś już nie ma miejsca na bajkowych agentów

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2012 15:00
Mniej gadżetów, więcej prawdy, to zmiana, którą w filmach o agentach specjalnych wywołała ekranizacja przygód Jamesa Bourne'a. W związku premierą "Dziedzictwa Bourne'a" rozmawialiśmy o sylwetkach słynnych filmowych agentów.
rozwiń zwiń