Back 2 back w "12 calach na godzinę". Zagrają Mihvu & Filip Sonik

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2021 13:45
W audycji po raz pierwszy zaprezentuję set nagrany w formule back 2 back. To formuła, w której każdy DJ gra po jednej płycie. A za dekami staną Mihvu i Filip Sonik. 
DJ-e: Filip Sonik i Mihvu swój set zagrali w formule back 2 back
DJ-e: Filip Sonik i Mihvu swój set zagrali w formule back 2 back Foto: Shutterstock.com/Adul10

Dwaj utalentowani polscy DJ-e: Filip Sonik i Mihvu swój set back 2 back zagrali 3 grudnia w warszawskim klubie Smolna. Zapraszając na wydarzenie pisali: będziemy badać nowy punkt na klubowej mapie Warszawy, chociaż patrząc na adres chyba trafniej byłoby napisać kolejną odsłonę pewnej znanej miejscówki.

Filip Sonik swoją muzyczną podróż rozpoczął w Londynie, gdzie zainspirowany imprezami KAOS I JADED stawiał swoje pierwsze kroki jako DJ i producent. Po powrocie do Polski zaczął grać Dark Disco, EBM i Electro. Filip Sonik jest też promotorem oraz członkiem projektu "Be Kolektiv".

Mihvu to mieszkający w Warszawie didżej, producent i entuzjasta muzyki, zafascynowany głęboką psychodelią. Na facebookowym profilu artysty doczytujemy hashtagi: #Psychedelic Deep Melodic, #DarkDisco oraz #BeKolektiv #Buszowisko #ShmerGibona - to inicjatywy z którymi związany jest Mihvu.

"12”/h – 12 cali na godzinę" to audycja, w której występują najlepsi polscy DJ-e, a wśród gości znajdują się kolekcjonerzy, muzycy i wielbiciele czarnych płyt. Na Czwórkową antenę zaprasza ich Norbert Borzym, który czuwa nad najwyższym poziomem występów. 

***

Na audycję z cyklu "12"/h - 12 cali na godzinę" we wtorek (06.12) o 19.05 zaprasza Norbert Borzym.

pj

Zobacz więcej na temat: Czwórka muzyka elektroniczna

Czytaj także

Duet Paula i Karol o płycie "Lifestrange": jest troszkę beatlesowska

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2021 00:00
Paula Bialski oraz Karol Strzemieczny, czyli muzycy duetu Paula & Karol opowiadali w Czwórce o nowej płycie zatytułowanej "Lifestrange" oraz o swoich folkowych inspiracjach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jubileusz Noviki: wiem kiedy odpuścić, żeby iść dalej

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2021 13:30
Kiedy słyszy, że jest legendą polskiej elektroniki - kręci głową. Gdy ktoś mówi o niej "królowa chill outu" - śmieje się. Ale przecież wie, że bez niej scena klubowa wyglądałaby zupełnie inaczej, a my nie usłyszelibyśmy tylu fajnych numerów. W tym roku mija 20 lat, odkąd na scenie pojawiła się Kasia "Novika" Nowicka. 
rozwiń zwiń