X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

DJ Adamus: nie rywalizujemy między sobą, łączy nas pasja

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2018 12:30
- Po dwudziestu latach granie w klubach stało się moją pracą, ale na szczęście pasja nie minęła. Nadal kocham to, co robię. Nie zamieniłbym tej pracy na nic innego - mówił DJ Adamus. 
Audio
  • DJ Adamus: 40-stka była dla mnie czasem podsumowań. Otworzyły się nowe drzwi i nowe możliwości (Nieprzeciętne rozmowy/ Czwórka)
Dj Adamus
Dj AdamusFoto: PAP/Strefa Gwiazd/Marcin Kmieciński

Nie rywalizujemy między sobą - łączy nas pasja. Zwłaszcza na Ibizie można poczuć te sympatyczne wibracje. Wszystkim chodzi tu o dobrą zabawę DJ Adamus

- Pracujemy w trudnych warunkach: nocne zmiany, ciągły hałas, migające światła, dlatego trzeba to kochać - tłumaczył w rozmowie z Michałem Misiorkiem. 

Granie dj-skich setów to niejedyna pasja Adama Jaworskiego. Nagrywa muzykę, współpracuje z innymi artystami, niedawno stworzył także autorski festiwal muzyczny. Bo - jak twierdzi - praca związana z muzyką nie jest dla niego wyzwaniem. - Projekty, w których biorę udział są związane z moim największym hobby - muzyką. W dodatku, jeśli ma się wokół odpowiednich ludzi, to, co zaplanujesz wychodzi naprawdę fajnie - przekonywał.

Nie mógłbym już pracować w takim trybie, jak kiedyś. Dobrze jest znaleźć czas tylko dla siebie. Oddelegować niektóre obowiązki, lub z czegoś zrezygnować DJ Adamus

- Pierwsza edycja i reedycja przyjęły się bardzo dobrze. Teraz, między 19. a 26. września startujemy na Ibizie z imprezami na jachcie i na zachód słońca - na obie zapraszamy.

Dlaczego filmy o DJ-ach nie oddają tego, w jaki sposób rzeczywiście wygląda ich praca? Czy to prawda, że w tym świecie nie ma rywalizacji? Gdzie kupił pierwszą gitarę? Kiedy zaczął organizować imprezy i jak to się stało, że od punk rocka trafił w świat muzyki elektronicznej? Zapraszamy do wysłuchania nagrania. 

***

Tytuł audycji: Nieprzeciętne rozmowy

Prowadzi: Michał Misiorek

Gość: Adam Jaworski (DJ Adamus - polski DJ, producent muzyczny, dziennikarz radiowy)

Data emisji: 9.09.2018

Godz. emisji: 10.30

ac

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ewelina Lisowska: nie ma dla mnie zakazanych rejonów

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2018 13:20
- Wychodzę z założenia, że w muzyce nie ma dla mnie rejonów zakazanych. A jeśli nawet jakieś są niedostępne, to i tak po nie sięgnę - deklaruje Ewelina Lisowska.  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lanberry: żyję teraźniejszością. Rozkoszuję się każdym jej momentem

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2018 11:00
- Warto było czekać na ten moment, w którym jestem teraz. Robię to, co kocham - piszę piosenki i spotykam wspaniałych, interesujących ludzi. Rozkoszuję się każdą chwilą - mówiła wokalistka i autorka tekstów Lanberry.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Antoni Pawlicki: bohaterstwo to nie jest prosta sprawa

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2018 15:12
- Udział w projektach historycznych stwarza potrzebę nabycia pewnej wiedzy, zorientowania się, jak wyglądało ówczesne życie. Gdzie się bywało, co jadło... To mi się bardzo podoba w mojej pracy - opowiada aktor Antoni Pawlicki.  
rozwiń zwiń