Antoni Pawlicki: bohaterstwo to nie jest prosta sprawa

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2018 15:12
- Udział w projektach historycznych stwarza potrzebę nabycia pewnej wiedzy, zorientowania się, jak wyglądało ówczesne życie. Gdzie się bywało, co jadło... To mi się bardzo podoba w mojej pracy - opowiada aktor Antoni Pawlicki.  
Audio
  • Antoni Pawlicki o udziale w filmach historycznych, akcjach charytatywnych i kampaniach społecznych oraz o współpracy z wybitnymi polskimi reżyserami (Nieprzeciętne rozmowy/Czwórka)
Antoni Pawlicki
Antoni Pawlicki Foto: Michał Misiorek/Czwórka

Każda rola to nowa podróż. Odkrycie nowego sposobu myślenia Antoni Pawlicki

Od trzech lat aktor jest ambasadorem akcji społecznej "BohaterON". - Angażowanie się w kampanię, która ma na celu upamiętnienie niefikcyjnych postaci, to dla mnie oczywistość - mówi gość Czwórki. - Poza tym pomaganie starszym osobom ma ogromny sens. Zwłaszcza, że w jesieni życia, tak często doskwiera im samotność - dodaje i tłumaczy, na czym polega ta akcja i jak można się w nią zaangażować.

Praca na planie serialu "Czas honoru" uświadomiła mi, że bohaterstwo to nie jest taka prosta sprawa Antoni Pawlicki

Jak wspomina pracę na planie serialu "Czas honoru"? Czym był dla niego udział w filmie "Katyń" w reżyserii Andrzeja Wajdy? Dlaczego czuje się jak "notoryczny debiutant"? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Nieprzeciętne rozmowy

Prowadzi: Michał Misiorek

Gość: Antoni Pawlicki (aktor, ambasador akcji społecznej "BohaterON")

Data emisji: 2.09.2018

Godz. emisji: 10.30

kul


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Sasha Strunin: nie nagrywam płyt po to, by być wszędzie

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2018 14:00
- Słuchając swoich piosenek sprzed lat, mam wrażenie, że to nie byłam ja. Ale oczywiście to nieprawda. To byłam ja i ten etap w życiu był mi bardzo potrzebny - przekonuje Sasha Strunin.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lanberry: żyję teraźniejszością. Rozkoszuję się każdym jej momentem

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2018 11:00
- Warto było czekać na ten moment, w którym jestem teraz. Robię to, co kocham - piszę piosenki i spotykam wspaniałych, interesujących ludzi. Rozkoszuję się każdą chwilą - mówiła wokalistka i autorka tekstów Lanberry.
rozwiń zwiń