Poznań Game Arena. Nadajemy z serca gamingu

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2018 16:50
Przenieśliśmy się do stolicy Wielkopolski na Poznań Game Arena. To największe w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej Targi Gier Komputerowych i Rozrywki Multimedialnej. - Dużo się dzieje - mówił organizator wydarzenia Dariusz Wawrzyniak.
Audio
  • Z wizytą w Poznań Game Arena (Strefa gamingu/Czwórka)
Poznań Game Arena
Poznań Game Arena Foto: Jakub Kaczmarczyk/PAP

sterga gamingu 1200.jpg
Mateusz "Hax" Ogonowski: esport to przyszłość

- Mamy premierowe pokazy gier, m.in. najnowszej odsłony "Call of Duty". Do tego masa pokazów, konkursów, niezapomniane emocje - mówił w rozmowie z Czwórką Dariusz Wawrzyniak. – Dni spędzone w Poznaniu są wyjątkowe i to widać po uśmiechach uczestników.

W programie zaglądaliśmy do stref grania, spotkaliśmy się też ze znanymi  youtuberami gamingowymi, streamerami i gwiazdami eSportu.

Zapraszamy także do wysłuchania nagrania całej godziny audycji, w której dodatkowo sporo aktualności z targów, opinie i nadchodzące wielkie premiery, a także dużo dobrej muzyki.

***

Tytuł audycji: Strefa gamingu

Prowadzi: Łukasz "JeffreJ" Chmiel

Gość: Mateusz "Hax" Ogonowski (komentator e-sportowy)

Data emisji: 14.10.2018

Godzina emisji: 12.08

kd/ac

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"7 metrów pod ziemią". Nieprawda, że w internecie wszystko już było

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2018 11:35
- Brakuje nam dziś czasu na sen, ale "7 metrów pod ziemią" to dla nas niesamowita przygoda i turbodoładowanie - mówił Rafał Gębura, współautor internetowego talk-show o tematyce społecznej.  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mateusz "Hax" Ogonowski: e-sport to przyszłość

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2018 13:00
- Bycie komentatorem e-sportowym daje szansę na godne życie - przyznaje Mateusz "Hax" Ogonowski. - W Polsce caster z niskiej półki zarabia średnio 3 tysiące złotych. Ci najlepsi, najbardziej rozpoznawalni mogą liczyć nawet na 10 tysięcy złotych... za dzień pracy.   
rozwiń zwiń