Łukasz "JeffreJ" Chmiel z nagrodą komentatora e-sportowego

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2019 13:47
Gala Polskiej Ligi Wirtualnych Klubów to pierwsze w Polsce przedsięwzięcie łączące ze sobą galę rozdania nagród oraz decydujący mecz o Puchar PLWK. Jednym z laureatów został dziennikarz Czwórki Łukasz "JeffreJ" Chmiel.
Łukasz JeffreJ Chmiel (pierwszy z lewej)
Łukasz "JeffreJ" Chmiel (pierwszy z lewej) Foto: Szymon Fiedorek (BENYFIK)

Łukasz "JeffreJ" Chmiel, dziennikarz, youtuber, komentator e-sportowy i dziennikarz Czwórki, jest m.in. gospodarzem audycji "Strefa gamingu", w której relacjonuje i komentuje bieżące i najważniejsze wydarzenia ze świata e-sportu, a także rozmawia z przedstawicielami gamingowej branży. 

Teraz, podczas pierwszej edycji Gali Polskiej Ligi Wirtualnych Klubów, odbywającej się w Kielcach i będącej zwieńczeniem sezonu zero, znalazł się wśród wyróżnionych osób współtworzących Polską Ligę Wirtualnych Klubów.

ZOBACZ TAKŻE: Bijatyki po polsku. Topowi gracze, najlepsze tytuły >>>


Zaslepki_czworka_GAMING_F.jpg
Strefa gamingu >>>

W Kielcach mecz rozegrały także drużyny Devastation Esports vs Polish Vikings (3:0 dla Devastation, hat-trick Wolskiego), a zmagania na sali konferencyjnej Targi Kielce śledziło na żywo kilkaset osób na trybunach oraz podczas transmisji na Facebooku. W ciągu zaledwie kwartału udało się uzyskać zasięgi ponad 2 mln odsłon. Organizatorzy nie zwalniają tempa i już zacierają ręce, bo finały Pucharu Polski Wirtualnych Klubów odbędą się w czasie tegorocznego Meet Point na Stadionie Narodowym w Warszawie. W drodze na PGE staną naprzeciwko siebie zespoły z #PLWK oraz FVPA Poland. 

strefa gamingux 1200.jpg
Hity i kity 2018. Najważniejsze wydarzenia w gamingu

***

Na audycję "Strefa gamingu" zapraszamy w każdą niedzielę po godz. 12.05. Gospodarzem programu jest Łukasz "JeffreJ" Chmiel.

mat. pras./kd/ac

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

PUBG - wzrost popularności ze skandalem w tle

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2018 11:32
Wydaje się, że Playerunknown’s Battlegrounds najlepszy czas ma już za sobą. Na tle miażdżącej przewagi konkurencji w postaci Fortnite’a od Epic Games, zwolennicy bardziej realistycznej rozgrywki w produkcji PUBG Corporation powoli zaczęli porzucać tytuł. Na pewno nie pomogła też premiera Ring of Elysium na serwerach europejskich oraz fala banów dla oszustów, którymi okazali się także profesjonalni gracze.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Alex Gryn o Counter-Strike'u i Virtus.pro

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2019 12:05
W tym wydaniu audycji porozmawiamy z Alexem Grynem - współwłaścicielem Codewise Unicorns, polskiej organizacji i dywizji Counter-Strike'a. Jak wygląda aktualna sytuacja na scenie polskiego CS'a i co myśli o reaktywacji Virtus.pro?
rozwiń zwiń