Land Of War. Nie tylko dla pasjonatów sztuki wojennej

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2020 12:44
Za nami kolejna rocznica wybuchu II wojny światowej, która zapisała się na kartach historii jako jeden z najbardziej dramatycznych i barbarzyńskich okresów w dziejach ludzkości. Chociaż gier osadzonych w tych realiach jest naprawdę sporo, żadnej nie udało się w pełni oddać ogromu zniszczeń jakie wyrządził człowiek.
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: zef art/Shutterstock..com

"Ludzie ludziom zgotowali ten los". W ten sposób Zofia Nałkowska rozpoczyna swoje dzieło zatytułowane "Medaliony". Obowiązkowa lektura szkolna, którą powinien znać absolutnie każdy, dojrzały uczeń. Dopełnieniem lektury może stać się "Land of War: The Beginning" - gra rodzimego studia MS Games, które zamierza w jak najbardziej realistyczny sposób przedstawić nam bitwy z okresu lat 1939 - 1944.

Źr. Land Of War/Land Of War - First Pre-alpha gameplay

Po opublikowaniu materiałów z wersji pre-alpha gracze byli bardzo zadowoleni z przedstawionych fragmentów rozgrywki. Kiedy dokładnie obejrzymy gameplay, trudno nie doszukiwać się tutaj porównań do "Call of Duty”. Jak dobrze wiemy, gry muszą iść na pewne kompromisy, zatem nie zabraknie tu także elementów fikcyjnych. Głównym bohaterem ma być Piotr Kowalski - żołnierz Wojska Polskiego, którego działania będą miały wpływ nie tylko na losy ojczyzny, ale i reszty świata.  

Źr. Land Of War/Land Of War The Beginning|Teaser (1939-1944)

Niestety debiutujące studio chyba nie było zadowolone z aktualnej jakości swojego produktu. Zaplanowana na koniec 2020 roku premiera została przesunięta na pierwszy kwartał roku 2021. Miejmy nadzieję, że twórcy dobrze wykorzystają ten czas i otrzymamy dobrego shootera, który dostarczy nam emocjonujących przeżyć i nowatorskich rozwiązań.

Łukasz “JeffreJ” Chmiel

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Skradanki. Gatunek gier zapomnianych?

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2020 15:16
Skradanki to, jak mówił gospodarz audycji JeffreJ, niezwykły gatunek gier, które "czasem przeczyły swojej logice, ale sprawiały niebywałą radość i satysfakcję graczom wraz z ukończeniem każdego etapu".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mistrzostwa Polski Tekkena 2020 online. Jak wyglądają?

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2020 15:32
Pandemia koronawirusa sparaliżowała wydarzenia na świecie. Tekken World Tour został odwołany, trwają jednak Mistrzostwa Polski w Tekkena 7. Jaki mają przebieg? 
rozwiń zwiń