Będzie nowy "Crash Bandicoot". Czego możemy się spodziewać?

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2020 13:45
Kto nie zna Crasha Bandicoota, nie może nazywać się prawdziwym graczem. Związany z konsolą PlayStation przesympatyczny jamraj od lat stanowi nieoficjalną maskotkę Sony.
Crash Bandicoot
Crash Bandicoot Foto: Shutterstock.com/fnbaihaqi

Kiedy w internecie pojawiła się zapowiedź najnowszej części, gracze nie kryli swojego zadowolenia. Już niedługo będziemy mieli okazję zagrać w wersję demonstracyjną gry. Niestety nie wszyscy.

ZOBACZ WIĘCEJ Premiery, relacje, ciekawostki, wywiady - "Strefa gamingu"

"Crash Bandicoot 4: It’s about time" to najnowsza odsłona popularnej platformówki na konsole PlayStation. Po bardzo dobrym remasterze pierwszych trzech części Crasha przyszedł czas na kontynuację z prawdziwego zdarzenia. Twórcy poinformowali, że 16 września bieżącego roku zostanie udostępniona wersja demonstracyjna czwartej części przygód jamraja. Niestety, nie będzie ona dostępna dla wszystkich zainteresowanych. Zagrać w nią będą mogły tylko osoby, które złożyły zamówienie na cyfrowy pre-order.

 Źr. IGN/Crash Bandicoot 4: It's About Time - Official Trailer

Co ciekawe, w najnowszym materiale opublikowanym przez twórców pierwsze skrzypce gra Tawna Bandicoot, towarzyszka Crasha. W przeciwieństwie do głównego bohatera gry będzie ona dysponować urządzeniem, które dzięki wystrzelonej lince z chwytakiem umożliwi jej bardzo szybkie pokonywanie kolejnych etapów. Oprócz PlayStation 4 nowy Crash zmierza także na konsolę Xbox One, co w tym przypadku odbiera mu ekskluzywność. Rozwiązanie wydaje się jednak całkowicie logiczne, gdyż "N.Sane Trylogy" zasiliło także bibliotekę Steama.

Źr. PlayStation/Crash Bandicoot 4 – Tawna Gameplay Reveal | PlayStation Underground

Premiera gry zaplanowana jest na 2 października bieżącego roku. Czekamy z niecierpliwością!

 

Łukasz "Jeffre" Chmiel

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Final Fantasy" - będzie wielki powrót?

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2020 08:33
Final Fantasy VII to kultowe RPG, które pamiętają wszyscy fani marki oraz konsol starej generacji. Twórcy, wzorując się na konkurencji, postanowili przywrócić ten tytuł, oddając w ręce graczy całkowicie odświeżoną wersję. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

American Truck - zostań kierowcą wirtualnej ciężarówki

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2020 10:16
Symulatory jazdy ciężarówką cieszą się w Polsce niezwykłym powodzeniem. Zarówno Euro Truck Simulator jak i American Truck Simulator zebrały wokół siebie rzeszę fanów, którzy cały czas pokonują kolejne kilometry.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Dying Light 2" - premiera dopiero w przyszłym roku?

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2020 11:21
Niepokojące doniesienia w sprawie "Dying Light 2" pojawiły się w internecie. Jeden z serwisów o grach komputerowych, powołując się na wypowiedzi pracowników Techlandu informuje, że premiera polskiej superprodukcji może zostać przesunięta na przyszły rok.
rozwiń zwiń