American Truck - zostań kierowcą wirtualnej ciężarówki

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2020 10:16
Symulatory jazdy ciężarówką cieszą się w Polsce niezwykłym powodzeniem. Zarówno Euro Truck Simulator jak i American Truck Simulator zebrały wokół siebie rzeszę fanów, którzy cały czas pokonują kolejne kilometry.
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: vchal/shutterstock.com

Społeczność graczy cały czas tworzy liczne usprawnienia i modyfikacje, są liczne oficjalne dodatki. Aktualnie deweloperzy Amercian Truck Simulator ogłosili, że pierwszy raz z historii serii będziemy mogli opuścić kabinę ciężarówki.

Wszystko za sprawą najnowszej łatki oznaczonej numerem 1.37. To właśnie po jej wprowadzeniu będziemy mogli obejrzeć naszą ciężarówkę wysiadając z kabiny pojazdu.

To oczywiście nie wszystko. Oprócz dodania licznych usprawnień w samej grze, twórcy zdecydowali się zadbać także o nasze uszy. Nowy system efektów dźwiękowych w grze ma zapewnić nam doznania, o jakich wcześniej mogliśmy jedynie pomarzyć. Poprawiony głos silników ciężarówek i mijających nas aut, pogłos w tunelach to dopiero wierzchołek góry lodowej. Nie zapomniano także o rozbudowanej możliwości konfiguracji ustawień audio w opcjach gry. Najnowsza aktualizacja wprowadza także nowy typ naczepy, kilka dodatkowych kierownic oraz wspomniany wcześniej tryb FPP.

ZOBACZ WIĘCEJ "Strefa gamingu" - recenzje, wywiady, ciekawostki >>>

American Truck Simulator to klasyczny symulator jazdy ciężarówką stworzony przez SCS Software. Gra pozwala nam na stworzenie własnej firmy transportowej oraz pokonywanie niezliczonej ilości kilometrów. Kupowane przez nas ciężarówki mają bardzo rozbudowany system modyfikacji. Zaczynając od klasycznych zmian mechanicznych, kończąc na licznych ozdobach wizualnych, które podziwiamy później w trakcie jazdy. A więc w drogę!

Łukasz "JeffreJ" Chmiel

Czytaj także

"Final Fantasy" - będzie wielki powrót?

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2020 08:33
Final Fantasy VII to kultowe RPG, które pamiętają wszyscy fani marki oraz konsol starej generacji. Twórcy, wzorując się na konkurencji, postanowili przywrócić ten tytuł, oddając w ręce graczy całkowicie odświeżoną wersję. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Role play game - za co kochamy gry RPG?

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2020 07:40
Kreacja bohatera od podstaw, rozwój jego umiejętności oraz eksploracja przygotowanego świata, a także walka z hordami przeciwników, rozmowy z napotkanymi osobami, setki misji i pobocznych zadań, złożona i fascynująca fabuła - to właśnie esencja gier RPG. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

GTA VI - co wiemy o nowej odsłonie gry?

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2020 11:50
To, że GTA VI powstaje, było pewne nie od dzisiaj. Fani nie mogą doczekać się ogłoszenia daty premiery oraz przedstawienia produktu. Niestety nie mamy dobrych informacji. Gra wciąż znajduje się w bardzo wczesnej fazie produkcji, a w Rockstar Games zachodzą zmiany.
rozwiń zwiń