Debiut polskiej postaci w "Tekkenie 7" zbliża się wielkimi krokami

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2021 12:30
O polskiej pani premier, która ma zostać dodana do gry, wiemy co prawda niewiele, ale już przynajmniej poznaliśmy skrawek historii.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com/Dean Drobot

Zobacz
Blade Runner Shutterstock Anton_Ivanov 1200.jpg
Świat androidów Dicka, Scotta i Villeneuve'a

Bandai Namco rozpoczęło serię specjalnych przesyłek, które mają promować najnowsze DLC. W całym pakiecie znalazł się list, który Heihachi Mishima zaadresował do Lidii Sobieskiej. Jest on odpowiedzią na prośbę "naszej" premier odnośnie do usunięcia z terytorium Polski oddziałów Tekken Force. Heihachi oczywiście odrzuca prośbę, ale proponuje inne rozwiązanie: jeżeli premier Polski ma jakiekolwiek zastrzeżenia do aktualnych działań Heihachiego oraz jego armii, wszystko może zostać wyjaśnione i poddane negocjacjom podczas aktywnego udziału w "Turnieju Żelaznej Pięści". 


YouTube/ Tekken 7 - New Character Teaser Trailer

Co napisał Heihachi? 

Szanowna Pani Premier, 

nie mam zamiaru przychylać się do Pani prośby o wycofanie się z ulokowania oddziałów Tekken Force w Polsce. Jednakże darzę Panią wielkim szacunkiem z uwagi na Pani awans na stanowisko premiera w tak młodym wieku. Nie mam wątpliwości, że odegra Pani znaczącą rolę w kształtowaniu przyszłości swojego kraju. Jeśli będzie Pani skłonna do współpracy z moimi ambicjami, otrzyma Pani silne wsparcie Mishima Zaibatsu dla Polski i wszystkich przedsięwzięć związanych z polityką, ekonomią i sprawami wojskowymi.

W przypadku odrzucenia tej oferty jestem pewien, że rozumie Pani, w jak niebezpiecznej sytuacji postawiłoby to Pani kraj. Jeśli ma Pani jakieś zastrzeżenia, zawsze może Pani wziąć udział w turnieju Króla Żelaznej Pięści i przedstawić mi je osobiście.

Czekam na Pani starannie przemyślaną odpowiedź.

Prezes Mishima Zaibatsu

Heihachi Mishima, 22 stycznia

 

Lidia Sobieska ma pojawić się wiosną bieżącego roku. Czekamy!

Łukasz 'JeffreJ' Chmiel

aw

Czytaj także

Gaming to sport, nie tylko rozrywka. Najważniejsze turnieje i zawody

Ostatnia aktualizacja: 31.01.2021 17:00
E-sport to dziedzina, która rozwija się bardzo dynamicznie, a turnieje, konkursy czy zawody e-sportowe i rywalizacja graczy na najwyższym poziomie wpisują się coraz częściej w kalendarze ważnych wydarzeń na całym świecie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wirtualna rzeczywistość. "To z pewnością przyszłość gamingu"

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2021 16:27
Pierwotnie uznawana była za "gadżet dla bogaczy", zabawkę, która w żaden sposób nie zrewolucjonizuje gamingu. Okazuje się jednak, że VR zaczyna gwałtownie zyskiwać na popularności i coraz częściej jest stałym elementem gier. 
rozwiń zwiń