Tekken 7 - debiut Lidii Sobieskiej

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2021 11:40
W ubiegłym tygodniu poznaliśmy więcej szczegółów na temat Lidii Sobieskiej - nowej postaci, która pojawi się w siódmej części “Tekkena”. Fikcyjna Premier Polski już dziś stoczy pierwsze pojedynki podczas Turnieju Żelaznej Pięści. 
Tekken 7 Gra w edycji kolekcjonerskiej na konsolę Sony Playstation
Tekken 7 /Gra w edycji kolekcjonerskiej na konsolę Sony Playstation Foto: Shutterstock/ Pe3k

gamer gaming gra komputerowa 1200.jpg
Debiut polskiej postaci w Tekkenie 7 zbliża się wielkimi krokami

Kiedy Bandai Namco ogłosiło, że do najnowszej części “Tekkena” zostanie dodana postać z Polski, społeczność przyjęła tę wiadomość z umiarkowanym entuzjazmem. Z jednej strony nasi rodzimi gracze poczuli się docenieni oraz wyróżnieni przez twórców. Z drugiej zaś nie brakowało żartów oraz pojawiających się opinii, że fikcyjna Premier Polski całkowicie nie będzie pasować do plejady innych gwiazd. Wszystkie wątpliwości zostały rozwiane kiedy w internecie pojawił się zwiastun prezentujący Lidię Sobieską w akcji.

 Źr. YouTube/TEKKEN 7 – Lidia Sobieska Launch Trailer

Wraz z pojawieniem się polskiej wojowniczki do gry została dodana także nowa arena o nazwie Island Paradise. Prezentuje ona luksusowy, nadmorski kurort co stanowi nawiązanie do wypoczynku nad Morzem Bałtyckim, a całość okraszona została odświeżoną wersją kultowego utworu z areny o nazwie Poolside z lekkim akompaniamentem Beach Stage. Finalnie nowa zawartość zachwyciła graczy Tekkena na całym świecie, a Lidia nieoficjalnie stała się jedną z najbardziej lubianych postaci.

 Źr. YouTube /Tekken 7 /Island Paradise Theme Music Final Round Soundtrack OST SONG

Lidia Sobieska jest już dostępna dla wszystkich posiadaczy konsol, którzy kupili przepustkę czwartego sezonu. Gracze Tekkena na platformie Steam muszą poczekać do wieczora na odblokowanie postaci.

Łukasz 'JeffreJ' Chmiel

aw

Czytaj także

Gaming to sport, nie tylko rozrywka. Najważniejsze turnieje i zawody

Ostatnia aktualizacja: 31.01.2021 17:00
E-sport to dziedzina, która rozwija się bardzo dynamicznie, a turnieje, konkursy czy zawody e-sportowe i rywalizacja graczy na najwyższym poziomie wpisują się coraz częściej w kalendarze ważnych wydarzeń na całym świecie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wirtualna rzeczywistość. "To z pewnością przyszłość gamingu"

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2021 16:27
Pierwotnie uznawana była za "gadżet dla bogaczy", zabawkę, która w żaden sposób nie zrewolucjonizuje gamingu. Okazuje się jednak, że VR zaczyna gwałtownie zyskiwać na popularności i coraz częściej jest stałym elementem gier. 
rozwiń zwiń