"Among us" - fenomen z nową aktualizacją

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2021 11:55
"Among Us" to bez wątpienia fenomen ostatnich miesięcy. Niepozorna gra przyciągnęła do siebie miliony graczy na całym świecie wiele miesięcy po swojej premierze. Twórcy nie spoczęli na laurach i wydali wyczekiwaną aktualizację.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/Gorodenkoff

Tekken 7 shutter 1200 Pe3k.jpg
"Tekken 7" - debiut Lidii Sobieskiej

Składające się z siedmiu osób studio Innersloth w końcu wypuściło nową aktualizację do swojej flagowej produkcji. "Among Us" wciąż cieszy się wielką popularnością wśród graczy oraz streamerów, zatem nic dziwnego, że deweloperzy dbają o rozwój swojej marki. Pierwotnie dostępne trzy mapy szybko przestały spełniać oczekiwania graczy i każdy zainteresowany projektem oczekiwał na jego rozwój. Podczas ubiegłorocznego The Game Awards twórcy obiecali, że już wkrótce gracze otrzymają nową zawartość. Miała ona pojawić się na początku 2021 roku, ale ze względu na niewielkie rozmiary studia ukazała się dopiero dzisiaj.

gra komputerowa gracz shutter 1200 Gorodenkoff
Zawod "nolife". Kiedy gaming staje się sposobem na życie?

Źr. YouTube/ The Airship - New Among Us update out now!

W ręce graczy oddana została nowa mapa o nazwie o nazwie "Airship". Co ciekawe, twórcy uznali, że ich najnowsza lokacja okazała się zbyt duża i postanowili zwiększyć liczbę graczy uczestniczących w rozgrywce do piętnastu. Innersloth zapowiedzieli także, że planują nieustannie rozwijać swoją produkcję i są gotowi wprowadzić do gry wszelkie zmiany sugerowane przez graczy. Warto wspomnieć o tym, że twórcy zamierzają także odświeżyć oprawę graficzną swojego fenomenu. Dominujące Steama "Valheim" mogło ostatnio poszczycić się wynikiem 130 tysięcy aktywnych graczy jednocześnie. "Among Us" mimo spadku popularności, ponownie zrównało się z konkurencją po wydanej aktualizacji, dzięki której odzyskało swoją popularność.

Łukasz “JeffreJ” Chmiel

aw

Czytaj także

Gaming to sport, nie tylko rozrywka. Najważniejsze turnieje i zawody

Ostatnia aktualizacja: 31.01.2021 17:00
E-sport to dziedzina, która rozwija się bardzo dynamicznie, a turnieje, konkursy czy zawody e-sportowe i rywalizacja graczy na najwyższym poziomie wpisują się coraz częściej w kalendarze ważnych wydarzeń na całym świecie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wirtualna rzeczywistość. "To z pewnością przyszłość gamingu"

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2021 16:27
Pierwotnie uznawana była za "gadżet dla bogaczy", zabawkę, która w żaden sposób nie zrewolucjonizuje gamingu. Okazuje się jednak, że VR zaczyna gwałtownie zyskiwać na popularności i coraz częściej jest stałym elementem gier. 
rozwiń zwiń