"Resident Evil: Village". Będzie więcej DLC

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2021 09:21
Chociaż "Resident Evil: Village" jest już na rynku ponad miesiąc, wciąż znajduje się na ustach wszystkich miłośników serii, bijąc kolejne rekordy popularności. W internecie nie brakuje memów, fanowskich, opowiadań oraz dzielenia się swoimi odkryciami.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: mat. pras.

Podczas tegorocznych targów E3 nie mogło zatem zabraknąć Capcomu. Twórcy wbrew oczekiwaniom graczy nie zapowiedzieli żadnych wielkich nowości, jednakże otrzymaliśmy dość ważne informacje.

Pierwszą z nich jest wiadomość, że Capcom już pracuje nad DLC do "Resident Evil: Village". Biorąc pod uwagę formę w jakiej została nam przekazana informacja możemy spekulować, że twórcy znajdują się na początku procesu produkcyjnego. Nie znamy ani tytułu dodatku, ani nawet orientacyjnej daty premiery. Podobno nie będzie to jedyny dodatek do najnowszej odsłony popularnej serii horrorów. Capcom otwarcie powiedział, że to właśnie liczne prośby ze strony fanów skłoniły ich do opracowywania większej dodatkowej zawartości niż pierwotnie planowano.

 Resident Evil Re:Verse - Teaser Trailer/Resident Evil

 

Na osobny akapit zasługuje natomiast "Resident Evil RE:Verse". Jest to osobny moduł sieciowy, w który będą mogli grać wszyscy posiadacze podstawowej wersji gry. Gracze wezmą udział w sześcioosobowych potyczkach, przy okazji wcielając się w najpopularniejszych bohaterów serii. Co prawda "RE:Verse" miał pojawić się równolegle z premierą gry, ale finalnie premiera została przesunięta na lipiec 2021 roku.

Łukasz "JeffreJ" Chmiel

 

Zobacz więcej na temat: Czwórka Łukasz JeffreJ Chmiel

Czytaj także

Gry "zabite" przez czas, deweloperów i... samych graczy

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2021 17:15
Gry, które początkowo były prawdziwymi hitami z czasem zostały uśmiercone m.in. samych graczy, którym serie po prostu się nudziły, albo przez chciwość deweloperów oraz błędne decyzje podczas procesu tworzenia kontynuacji. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gry jak "zakazany owoc". Kto chce po niego sięgnąć?

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2021 14:00
Z początku proste narzędzie rozrywki na przestrzeni lat zyskało status podobny do książek czy filmów. Gry komputerowe to najprężniej rozwijająca się gałąź branży rozrywkowej. I choć każdy w ofercie znajdzie coś dla siebie, niektórych wciąż kusi to, co zakazane. 
rozwiń zwiń