"Call of Duty: Warzone". Nowa mapa, nowe możliwości

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2021 12:00
To już tradycja, że wraz z premierą nowej części "Call of Duty", darmowy moduł sieciowy Warzone otrzymuje nową mapę. Tym razem oprócz zmienionej scenerii otrzymamy możliwość stania się pilotem.
Call of Duty: Warzone swoją premierę ma 8 grudnia 2021
"Call of Duty: Warzone" swoją premierę ma 8 grudnia 2021Foto: shutterstock/Diego Thomazini

 "Call of Duty: Warzone" to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych battle royale na rynku. Chociaż od początku swojego istnienia produkcja zmaga się z plagą oszustów, twórcy nieustannie karzą nieuczciwych graczy i rozwijają swój projekt. Wraz z premierą "Call of Duty: Vanguard" przyszedł czas na kolejne zmiany.

W Warzone od zawsze były dostępne pojazdy, które umożliwiały nam szybkie pokonywanie dużych odległości podczas pościgu lub w trakcie ucieczki przed chmurą gazu. Gracze mogli kierować zarówno quadami jak i masywnymi ciężarówkami. Twórcy chyba mocno zainspirowali się najnowszym "Battlefieldem" i tym razem wprowadzili do gry… samoloty. Oprócz tego wyeksploatowany już Verdańsk został zmieniony przez mapę o nazwie Caldera. Lokacja wygląda naprawdę bajecznie i na pewno przypadnie do gustu miłośnikom tropikalnych klimatów. Zwiedzimy gęste lasy, ruiny, urzekające plaże, a nawet znajdziemy się u podnóża wulkanu.

Caldera Caldera - "Call of Duty:Warzone

Dodatkowo do gry trafi ponad czterdzieści broni. Nie zabraknie także nowych operatorów oraz dodatków wizualnych, które pozwolą graczom na spersonalizowanie swoich broni oraz postaci.


 Źr. Youtube/Call of Duty: Warzone Pacific Launch Trailer


Ponadto twórcy zapowiedzieli, że możemy spodziewać się aktualizacji dla systemu Ricochet, który odpowiedzialny jest za wykrywanie i banowanie oszustów. Wszystko działać ma sprawniej, szybciej i skuteczniej niż do tej pory.

W starciu na Pacyfiku weźmiemy udział już 8 grudnia 2021 roku.

Łukasz "JeffreJ" Chmiel


***

aw

 

Zobacz więcej na temat: Czwórka gaming zabawa hobby
Czytaj także

Humankid z doskonałym debiutem. Steam podbity

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2021 13:00
Czym jest "Cywilizacja" miłośnikom strategii tłumaczyć nie trzeba. Wydawało się, że przez wszystkie lata swojego istnienia dzieło stworzone przez Sida Meiera nie będzie miało godnej konkurencji dla stworzonej przez siebie rozgrywki. Do czasu.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Wirtualne latanie. "Idealnie odzwierciedla emocje w powietrzu"

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2021 20:15
- To, czym się zajmujemy, to latanie samolotami i kontrolowanie przestrzeni powietrznej, ale w wirtualnym świecie - tłumaczyli Krystian Zawadzki i Nikodem Rudziński z VACC, czyli wirtualnego centrum kontroli lotów.
rozwiń zwiń