Zmiany w Tekken 7 - nowe możliwości dla graczy?

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2019 16:00
​Zbliża się kolejna odsłona Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi, będą strefy gier i turnieje w kultowe "bijatyki". Przed nami rywalizacja między innymi w Mortal Kombat 11 oraz Tekkena 7. Co się zmieni w tym roku?
Audio
  • O zmianach w najnowszym Tekkenie opowiada Rafał "Skryba" Kurczyński (Strefa gamingu/Czwórka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Leonel Calara/Shutterstock

hunt showdown 1200.jpg
Hunt Showdown. Co zmieniło się po premierze?

W dzisiejszej audycji skupiliśmy się właśnie na tytule Bandai Namco z powodu zmian, jakie zostały wprowadzone w trzecim sezonie. Nowe ciosy, osłabienie albo solidne wzmocnienie bohaterów spowodowały, że tzw. tier lista została wywrócona do góry nogami. - Tier lista jest dla najlepszych z najlepszych. Na nowych postaciach da się grać, tylko większości graczy po prostu nie chce się tego uczyć i wolną narzekać - tłumaczył Rafał "Skryba" Kurczyński. - Moim zdaniem Tekken jest najlepiej zbalansowaną i zoptymalizowaną grą typu "bijatyka" na świecie. Jeśli ktoś narzeka, to trudno. To jest gatunek, w którym - jak w życiu - nie ma drogi na skróty: albo się nauczysz obsługiwać swoje postaci i dostosujesz do reguł, albo będziesz po prostu bity - mówił ekspert w Czwórce. I jak podkreślał, im więcej twórcy gry dają możliwości jej odbiorcom, tym bardziej różnorodna jest rozgrywka, a to "pozytywna konsekwencja" takich posunięć.

ZOBACZ TAKŻE: Kultowe "GTA - San Andreas" za darmo? >>>

Czy słabsi gracze mogą osiągać w grze sukcesy dzięki "systemowemu" wzmocnieniu ich postaci? Co jeszcze zmieniło się w Tekkenie? Jak nowe elementy wpłyną na poziom rywalizacji między graczami? I czym Zafina urzekła gospodarza "Strefy gamingu"? Analiza nowych możliwości i w "Tekken 7" i ich konsekwencji dla graczy i rynku gier - w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki. 

***

Tytuł audycji: Strefa gamingu

Prowadzi: Łukasz "Jeffrej" Chmiel

Data emisji: 22.09.2019

Godzina emisji: 12.08

kd

Czytaj także

Militarny e-sport. "Battlefield V" i inne tytuły

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2018 12:06
W tym wydaniu audycji wraz z gościem Andrzejem 'Śledziu' Śledziem omawiamy najpopularniejsze gry militarne w Polsce - na scenie e-sportowej oraz poza nią.
rozwiń zwiń
Czytaj także

PUBG - wzrost popularności ze skandalem w tle

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2018 11:32
Wydaje się, że Playerunknown’s Battlegrounds najlepszy czas ma już za sobą. Na tle miażdżącej przewagi konkurencji w postaci Fortnite’a od Epic Games, zwolennicy bardziej realistycznej rozgrywki w produkcji PUBG Corporation powoli zaczęli porzucać tytuł. Na pewno nie pomogła też premiera Ring of Elysium na serwerach europejskich oraz fala banów dla oszustów, którymi okazali się także profesjonalni gracze.
rozwiń zwiń