Jagna Niedzielska i tegoroczny Audioriver w stylu eko

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2020 09:24
Zaprosimy na rozmowę na temat ekologicznych działań podczas wydarzeń kulturalnych, ale przede wszystkim o ruchu zero waste, proekologicznych nawykach i patentach na nadwyżki jedzenia, które nam zostało po świętach.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/ igorstevanovic

Gościem Czwórki będzie Jagna Niedzielska, eko-ambasadorka Audioriver. Niedawno dołączyła do ekipy Festiwalu, by wesprzeć ją w opracowaniu programu działań proekologicznych wokół wydarzenia. - będę pomagać, podpowiadać i pokazywać, jak być zero waste, działać bardziej ekologicznie w pojedynkę oraz w grupie! Nie zapominamy o muzyce! Będziemy słuchać najlepszej muzyki i będziemy się bawić z poszanowaniem planety - zapowiada w wywiadach. 

ZOBACZ TAKŻE Czwórka na Audioriver 2018. Tak było w Płocku >>>

Jagna to m.in. autorka poradników jak nie produkować odpadów. Na co dzień uczy też technik gotowania i sposobów planowania zakupów.

W programie także Ada Janiszewska sprawdzi sytuacje zwierząt po pożarach w Australii. Lokalne media donoszą, że misie koala wracają na łono natury.

***

Na audycję "Ratujemy świat" zapraszamy we wtorek (31.03) w godz. 14.05 - 15.00. Program poprowadzi Kasia Dydo.

kd/kul

Czytaj także

Audioriver 2019: dj sety, live acty, pełnowymiarowe bandy

Ostatnia aktualizacja: 24.01.2019 16:30
- Całkowicie utożsamiam się z tym festiwalem. I jako odbiorca, i jako artysta - mówi Agim, który w Płocku wystąpi z Deasem jako projekt Blooma.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Audioriver 2019. Co zmieni się w tym roku?

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2019 16:49
To już 14. odsłona jednego z największych festiwali muzyki elektronicznej w Polsce. - To kawał życia, który zostanie na zawsze - mówił Piotr Orlicz, szef Audioriver.
rozwiń zwiń