Nieprzeciętni 2020 - wielki finał!

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2020 14:23
Dziś poznaliśmy zwycięzcę plebiscytu Nieprzeciętni 2020 - został nim Arkadiusz Andrejkow. Trwa gala finałowa. Zapraszamy na transmisję ze studia koncertowego im. Władysława Szpilmana. 
Finaliści plebiscytu Nieprzeciętni 2020
Finaliści plebiscytu Nieprzeciętni 2020Foto: mat. pras.

nieprzecietni (1).jpg
ZOBACZ WIĘCEJ Serwis specjalny NIEPRZECIĘTNI 2020 >>>

ZOBACZ WIĘCEJ Arkadiusz Andrejkow został Nieprzeciętnym 2020 >>>

Okazało się, że ten rok to aż dwa rekordy w historii plebiscytu: nadeszło 420 zgłoszeń, a w internetowym głosowaniu oddano ponad 72 tysiące głosów! Głosować można było do 14 czerwca, a teraz nazwisko najbardziej "Nieprzeciętnego" poznamy podczas uroczystej gali, która odbywa się online.

NIEPRZECIĘTNI 2020 Przedstawiamy finalistów >>> 

Łukasz Pawlik 1200.jpg
Dowiedz się więcej o finalistach - tym razem Łukasz Pawlik

- Uważam, że cała dziesiątka to ludzie nieprzeciętni. Im nie chodzi o promocję siebie, ale o coś więcej, za ich działaniami zawsze stoi jakaś większa idea. Są naprawdę wyjątkowi - tłumaczyła Hanna Dołęgowska, szefowa radiowej Czwórki tuż przed otwarciem głosowania dla słuchaczy i internatów, a także przewodnicząca jury Plebiscytu.

Czytaj także:

"Nieprzeciętni" to plebiscyt radiowej Czwórki, adresowany do młodych ludzi, którzy na co dzień podejmują nietypowe działania, mają niebanalne zainteresowania, tworzą wyjątkowe rzeczy. Przez całą wiosnę na stronie plebiscytu prezentowane były sylwetki całej dziesiątki finalistów, osób o bardzo różnych zainteresowaniach - od artystycznych, przez medyczne i edukacyjne, na społecznych kończąc.

nieprzeciętni majcherek góźdź.jpg
Dowiedz się więcej o finalistach: Hanna Góźdź i Ewa Majcherek

Galę finałową w nietypowej formie, bo online, prowadzą Kasia Dydo-Rosłoń i Kuba Marcinowicz, a o oprawę muzyczną zadbał DJ Bert. 

Zapraszamy do słuchania i oglądania na stronie Czwórki i w naszych social mediach. 

***

Czwórki można słuchać w Internecie na czworka.online, w systemie DAB+ i w urządzeniach mobilnych z systemem iOS oraz Android przez nową aplikację Polskie Radio.


Materiały sponsora/mat. pras. Materiały sponsora/mat. pras.

mat. pras./kd

Zobacz więcej na temat: Czwórka Nieprzeciętni 2020
Czytaj także

Kto zostanie Nieprzeciętnym 2020? Głosowanie zakończone. Czekamy na Galę

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2020 10:44
Do 14 czerwca można było oddać głosy na swoich faworytów w plebiscycie Nieprzeciętni. Decyzję słuchaczy i internatów poznamy 25 czerwca podczas Gali "Nieprzeciętni 2020", która odbędzie się online.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Nieprzeciętni 2020. Poznaj kolejnych finalistów: Zuza Szmidt i Majka Lipiak

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2020 10:09
Na to, by oddać głosy na najbardziej Nieprzeciętnych 2020 pozostało tylko kilka dni - można to robić do 14 czerwca. By ułatwić Wam zadanie przybliżamy sylwetki kolejnych finalistów Plebiscytu. Tym razem Zuza Szmidt i Majka Lipiak.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Nieprzeciętni 2020. Przedstawiamy finalistów - Arkadiusz Andrejkow

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2020 16:55
Arkadiusz Andrejkow to twórca projektu "Cichy memoriał", który polega na malowaniu murali na starych stodołach i szopach Podkarpacia.
rozwiń zwiń