X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Chmura dla personalnego

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2012 00:00
Jak wynika z badania Top 3 Strategy Consulting firm survey of CxO - przeprowadzonego przez firmę SuccessFactors - efektywność procesów kadrowych może wzrosnąć nawet dziesięciokrotnie przy wykorzystaniu oprogramowania w chmurze.
Chmura dla personalnego
Foto: Glow Images/East News

 

„Rozwiązania w chmurze dla HR to stale rozwijający się rynek i popularny na całym świecie trend. Badanie SuccessFactors przeprowadzone na grupie ponad 500 przedsiębiorstw wskazuje, że ten kierunek rozwoju rozwiązań informatycznych dla HR jest w pełni uzasadniony z punktu widzenia strategii i celów biznesowych firm. Większe zaangażowanie pracowników, pewność, że ich działania są skoncentrowane na priorytetowych dla firmy obszarach czy sprawne obsadzenie właściwych osób na właściwych stanowiskach w ramach procesu rekrutacji to tylko wybrane korzyści płynące z zastosowania szytych na miarę rozwiązań IT w chmurze. Nie można też zapomnieć o aspektach nierozerwalnie związanych z korzystaniem z modelu cloud-computing, czyli możliwości dopasowania rozwiązania do indywidualnych potrzeb klienta oraz o niskim koszcie – nie ma potrzeby inwestowania w infrastrukturę, a wdrożenie odbywa się szybciej i z mniejszym zaangażowaniem zasobów firmy niż w przypadku wdrożeń rozwiązań tradycyjnych” - mówi Teresa Olszewska, Prezes Zarządu GAVDI Polska

 

Rozwiązania cloud-computing w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi są odpowiedzią na indywidualne potrzeby organizacji – optymalizują procesy kadrowe, pomagają zwiększyć ich efektywność i skutecznie realizować strategię firmy. Zgodnie z wynikami badania SuccessFactors, dzięki zastosowaniu tych narzędzi produktywność pracowników może wzrosnąć nawet o 5,4 proc., a poziom współpracy pomiędzy pracownikami aż o 140 proc.

 

Oferta GAVDI

 

Od maja b.r. rozwiązania SuccessFactors, czołowego producenta rozwiązań chmurowych w obszarze HR, dostępne są także dla polskich klientów w ramach usług konsultingowych GAVDI. Stanowią one kompleksowe środowisko do realizacji procesów „miękkiego“ HR i analityki z nim związanej. Są także od razu dostępne poprzez urządzenia mobilne. Wśród oferowanych przez rozwiązania SuccessFactors funkcjonalności znajdują się między innymi: zarządzanie przez cele, oceny i zarządzanie efektywnością, strategiczne planowanie zasobów, rekrutacja, zarządzanie wynagrodzeniami, szkolenia z e-learningiem, zarządzanie sukcesją, JAM (rodzaj wewnętrznego firmowego Facebooka) oraz analityka. Na szczególną uwagę zasługuje kilka wybranych funkcji takich jak: analiza efektywności pracowników (ang. calibration of performance), ocena wynagrodzeń w odniesieniu do efektywności (ang. pay and performance rating), obsługa procesu rekrutacji zintegrowana z portalami społecznościowymi (takimi jak LinkedIn i Facebook) czy wbudowane kokpity do monitorowania wydajności i raportowania ad-hoc. Rozwiązania wdrażane są przy zastosowaniu nowatorskiej metody wdrożeniowej uwzględniającej trzykrotną iterację dostosowania systemu do potrzeb konkretnego klienta.

 


  • Podpisana przez Grupę GAVDI umowa o współpracy z SuccessFactors, amerykańską spółką należąca od niedawna do SAP, zakłada rozszerzenie istniejącej oferty usług konsultingowych w zakresie SAP HCM o usługi związane z oprogramowaniem cloud-computing do zarządzania przedsiębiorstwem, pracy zespołowej, zarządzania efektywnością i wsparcia procesów rozwoju pracowników w organizacjach każdej wielkości. Z oprogramowania firmy SuccessFactors wdrożonego u 3 500 klientów korzysta obecnie około 15 milionów użytkowników w 168 krajach.Zobacz więcej na temat: firma Facebook rating POLSKA

Czytaj także

Chmura rządzi

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2012 23:00
Cloud computing wciąż zyskuje na popularności. Coraz więcej przedsiębiorstw rozważa wykorzystanie tego modelu przetwarzania danych do zwiększenia wydajności środowisk IT. Chmury prywatne mogą zoptymalizować alokację zasobów, poprawić zarządzanie i monitorowanie, umożliwiając świadczenie lepszych usług użytkownikom infrastruktury IT.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Co jest najważniejsze w chmurze

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2012 00:00
VMware przedstawił wyniki najnowszych globalnych badań nad upowszechnianiem się rozwiązań chmurowych. Badanie przeprowadzono wśród osób podejmujących decyzje w zakresie IT zaś respondenci pochodzili z regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA). Pytani wskazali, że w ciągu następnych 18 miesięcy zamierzają przeznaczyć niemal jedną trzecią rocznego budżetu IT na przetwarzanie w chmurze.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Chmura daje bezpłatne i legalne oprogramowanie dla firmy

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2012 00:00
Nowoczesny menedżer na pewno chętnie postawi na darmowe rozwiązania dostępne w ciągu sekund - bez konieczności angażowania pracy informatyków czy działów IT. Takie możliwości daje chmura, choć, jak się okazuje - nie każda. Grunt, by wybrany model posiadał gotowe instalatory aplikacji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Fakty i mity o chmurze

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2012 00:00
Wokół cloud computingu narosło wiele mitów. Jedną z przyczyn stosunkowo wciąż małej popularności rozwiązania chmurowego wśród polskich przedsiębiorców jest nieświadomość istnienia tego narzędzia, bądź niewłaściwe jego rozumienie. Razem z Jakubem Wietrzykiem, specjalistą od nowych technologii wfirma.pl, lidera wśród platform księgowości internetowej systematyzujemy wiedzę na ten temat.
rozwiń zwiń