X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

HP zamyka fabrykę w Niemczech

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2013 00:11
Jak podaje agencja Bloomberg News, HP zlikwiduje w swoim zakładzie w Russelesheim około 1 tysiąca miejsc pracy. Koncern zlikwiduje 850 miejsc w fabryce zaś pozostałe 250 osób będzie mogło przenieść się do pracy u partnerów i klientów HP.
HP zamyka fabrykę w Niemczech
Foto: Glow Images/East News

 

Zakład w Russelesheim zostanie zamknięty do końca października 2013. Zamknięcie fabryki w Niemczech przez producenta komputerów Hewlett-Packard jest elementem wieloletniego planu restrukturyzacyjnego. Restrukturyzacja działu usług dla przedsiębiorstw nie dotknie innych ważnych placówek HP w Niemczech. Spółka dodała, że nadal będzie zatrudniać ok. 10 tys. ludzi w największej gospodarce Europy.

 

Spółka zatrudniająca ponad 300 tys. ludzi na całym świecie rozpoczęła w ub.r. wieloletnią restrukturyzację. Dzięki niej bardzo rozbudowana firma ma się skupić na usługach dla biznesu. W zeszłym roku ogłoszono plan zwolnienia 29 tys. pracowników w ciągu dwóch lat, co ma ułatwić ponowny rozwój HP.autor: Cezary Tchorek-Helm