Polskie Radio
Section05
bloomberg

Bloomberg zawiesza działalność w Rosji i na Białorusi. Klienci bez dostępu do usług firmy

Firma Bloomberg LP, która jest macierzystą spółką m.in. biznesowej agencji informacyjnej Bloomberg News, poinformowała o zawieszeniu działalności w Rosji i na Białorusi. Jak przekazano, klienci z tych krajów nie będą mieli dostępu do żadnego z produktów finansowych firmy, w tym m.in. do informacji dostarczanych za pośrednictwem terminala, platform obrotu akcjami oraz systemu danych.
Zobacz więcej na temat:  Rosja sankcje GOSPODARKA bloomberg ŚWIAT Białoruś

Kampania wyborcza w USA. Bloomberg nawiąże współpracę z Clintonami? Publicystka: to fake news

- Osoba Michaela Bloomnerga jest pod największym ostrzałem ze strony jego konkurentów. (…) Doniesienia o jego współpracy z Hillary Clinton to dezinformacja, której źródła wskazują na Republikanów. Sam Bloomberg śmieje się z tego - powiedziała Irena Lasota, polska publicystka mieszkająca w USA.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 ŚWIAT Antoni Opaliński Ameryka Stany Zjednoczone USA bloomberg Bernie Sanders Donald Trump wybory prezydenckie w USA Hillary Clinton

USA. Czy dojdzie do starcia Bloomberga i Trumpa?

Jeden z najbogatszych Amerykanów Michael Bloomberg dołącza do wyścigu o nominację prezydencką Partii Demokratycznej. Kampania przed prawyborami trwa. Czy jesienią przyszłego roku we właściwej kampanii zmierzy się dwóch miliarderów - Bloomberg i Trump? Wyjaśniał Artur Wróblewski, amerykanista z Uczelni Łazarskiego​.
Zobacz więcej na temat:  Donald Trump bloomberg USA Michał Strzałkowski wybory prezydenckie w USA Artur Wróblewski