jedynka

Lato z Radiem przybędzie do Krynicy Morskiej i Olsztyna

Jedynka
Agnieszka Szałowska 23.07.2013
Ania Wyszkoni podczas koncertu Lata z Radiem w Wysokiem Mazowieckiem (30.06.2013)
Ania Wyszkoni podczas koncertu Lata z Radiem w Wysokiem Mazowieckiem (30.06.2013), foto: redakcja Lata z Radiem

Warmia i Mierzeja Wiślana wzywają! W najbliższy weekend, 27 i 28 lipca, Lato z Radiem zawita do gościnnych Olsztyna i Krynicy Morskiej. Wśród gwiazd Pectus, Blue Cafe, Ania Wyszkoni i Doda.

Lato z Radiem na półmetku - rekord w Tarnobrzegu >>>

A tymczasem jesteśmy w drodze na północ! W sobotę 27 lipca trasa Lata z Radiem zatrzyma się w Krynicy Morskiej . Naszą scenę, dziennikarzy i gwiazdy koncertu znajdziecie w Porcie Jachtowym.

Tego dnia na scenie zagości bardzo elegancki skład. Zawsze wytworni Bogdan Sawicki i Roman Czejarek poprowadzą konkursy, zabawy i zapowiedzą występy artystów. Kolorowy Robi zrobi show dla dzieci, Hamak Band rozgrzeją publiczność gitarowymi kreacjami, a czterej bracia Szczepanik tworzący zespół Pectus porwą fanów prezentując takie przeboje, jak "Barcelona", "Szkoła marzeń" czy "Oceany". Dla chłopaków będzie to pierwszy występ na tegorocznej trasie Lata z Radiem.

Gwiazdą wieczoru w Krynicy będzie Doda , która ponownie zaprezentuje dla publiczności Lata z Radiem swoje show!

Tydzień z Gwiazdą - Doda >>>

Jak wygląda podróż Dodolotem i pobyt na Dodogaskarze możecie sprawdzić oglądając Koncert Dody w Uniejowie >>>

W niedzielę, 28 lipca przeniesiemy się do Olsztyna ! Na błonie przy Aquasferze (Aleja Piłsudskiego) z pewnością przyciągnie muzyka Ani Wyszkoni i Blue Café . Dla zespołu to będzie jedyne spotkanie z publicznością Lata z Radiem na tegorocznej trasie.

Koncert Ani Wyszkoni w Wysokiem Mazowieckiem [wideo] >>>

Wszystkie koncerty Lata z Radiem są transmitowane na stronie internetowej Jedynki, Lata z Radiem oraz na www.polskieradio.pl w każdy weekend w godz. 16.00 - 24.00.

Polecamy też płytę "Lato z Radiem 2013". Album towarzyszyć będzie najpopularniejszej audycji radiowej w Polsce oraz koncertom Lata z Radiem. Płyta do nabycia na stronie sklep.polskieradio.pl >>>

(asz)