Polskie Radio Dzieciom

"Muzyczne podróże". Muzyka z filmu "Kung Fu Panda"

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2023 12:15
Dzień Pandy jest obchodzony corocznie 16 marca, to doskonała okazja, żeby posłuchać muzyki z filmu.. "Kung Fu Panda" która została skomponowana przez Hansa Zimmera i Johna Powella.
Kadr z filmu Kung Fu Panda
Kadr z filmu Kung Fu PandaFoto: ok.com/KungFuPanda

Posłuchaj

59:37 2023_03_16 10_00_03_RadioDzieciom_Muzyczne_podroze.mp3 Muzyczne podróże 16 marca godz. 10:00

Audycja: Muzyczne podróże

Prowadzi: Martyna Sojka

Data emisji: 09.03.2023

Godzina emisji: 10:00

Audycja "Muzyczne podróże" od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 11.00.

***

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali! 


Zobacz także
Czytaj także

"Muzyczne podróże". Muzyka Andrzeja Korzyńskiego

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2023 12:15
Andrzej Korzyński był polskim kompozytorem muzyki filmowej, teatralnej i telewizyjnej. Jego dorobek artystyczny obejmuje muzykę do ponad 100 filmów, w tym także do filmów dla dzieci. Skomponował mmi.in. muzykę do filmów "Akademia pana Kleksa" i "Podróże pana Kleksa".
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Muzyczne podróże". Muzyka z filmu "Madagaskar"

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2023 12:15
Film opowiada historię czterech zwierząt - lwa Aleksa, zebry Marty'ego, żyrafy Melmana i hipopotamicy Glorii. Jeśli dodamy do tego zabawne dialogi, świetny dubbing oraz znakomitą muzykę, to mamy receptę na świetną zabawę!
rozwiń zwiń