Polskie Radio
Section05
Izabela Żukowska

Izabela Żukowska wyróżniona nagrodą "Magazynu literackiego KSIĄŻKI"

Redakcja "Magazynu Literackiego KSIĄŻKI" już po raz siedemnasty przyznała nagrody dla "książek roku". Wśród laureatów tegorocznej odsłony konkursu znalazła się m.in. dziennikarka Programu 1 Polskiego Radia. Izabela Żukowska otrzymała nagrodę w kategorii "Tytuł roku 2018" za publikację "Hotel Bristol. Na rogu historii i codzienności". Uroczysta gala odbyła się 23 stycznia w Bibliotece Narodowej w Warszawie.
Zobacz więcej na temat:  Izabela Żukowska literatura KSIĄŻKA

TZO, czyli Morderstwo w Teatrze Polskiego Radia

Ostatnie w tym roku spotkanie z Teatrzykiem Zielone Oko. Tym razem pełne dramatycznego napięcia słuchowisko, którego akcja dzieje się w... Teatrze Polskiego Radia. W bohaterów wcielą się m.in. Janusz Kukuła - reżyser i dyrektor Teatru Polskiego Radia oraz Izabela Żukowska - autorka słuchowiska i dziennikarka muzyczna radiowej Jedynki. Zapraszamy do Trójki w sobotę o godz. 20.05.
Zobacz więcej na temat:  Polecamy Izabela Żukowska Janusz Kukuła

Morderstwo w garderobie teatralnej. Premiera TZO

"Próba" Izabeli Żukowskiej to pierwsze w tym roku słuchowisko w trójkowym cyklu "Teatrzyk Zielone Oko", prezentowanym w każdą ostatnią niedzielę miesiąca. Akcja słuchowiska dzieje się w sopockim teatrze "Na plaży", gdzie w jednej z garderób teatralnych znaleziono zwłoki znanej i popularnej aktorki. Uruchomione zostaje śledztwo w tej sprawie. Reżyseria Janusza Kukuły. Początek godz. 21.05, Program III Polskiego Radia.
Zobacz więcej na temat:  Polecamy słuchowisko Scena Teatralna Trójki Janusz Kukuła Izabela Żukowska Sopot