X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Porządna gimnastyka języka w "Poranku" Polskiego Radia Dzieciom [SŁUCHAJ]

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2022 06:55
W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie, Jola lojalna, Jola nielojalna, Pocztmistrz z Tczewa. Wczoraj był Europejski Dzień Logopedy. W poniedziałkowym "Poranku" bierzemy się za porządną gimnastykę języka i przerabiamy łamańce językowe. Zapraszamy do słuchania załączonej audycji.
Gimnastyka języka w Poranku Polskiego Radia Dzieciom
Gimnastyka języka w "Poranku" Polskiego Radia DzieciomFoto: Pixabay

Niezwykle trudnych do wypowiedzenia łamańców językowych w naszym ojczystym języku jest dużo więcej. Zapraszamy słuchaczy Polskiego Radia Dzieciom do słuchania załączonej audycji, w której Martyna Chuderska zaproponowała kilka z nich i podpowiedziała jak sobie z nimi poradzić. Czy gimnastyka języka może przyjść tu z pomocą?

Posłuchaj
151:35 2022_03_07 07_00_40_RadioDzieciom_Poranek.mp3 Porządna gimnastyka języka w "Poranku" Polskiego Radia Dzieciom

Zapraszamy do posłuchania audycji, a także do kontaktu telefonicznego w trakcie audycji: 22 645 20 55.

---> SŁUCHAJ POLSKIEGO RADIA DZIECIOM <---

Poranek w Polskim Radiu Dzieciom od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-10.00.

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.  

Polskie Radio Dzieciom zaprasza również do korzystania z bogatej oferty podcastowej anteny, w której dostępne są cieszące się dużym zainteresowaniem propozycje dla najmłodszych: "Bajki opowiadane przez dzieci" oraz "Opowieści ludów świata", jak również podcasty podróżnicze czy poradnikowe dla rodziców w tym podcasty przygotowane przez Idę Nowakowską

W ofercie cyfrowego Polskiego Radia Dzieciom dostępne są także podcasty przygotowane z myślą o dzieciach. Wśród nich "Bajki opowiadana przez dzieci", "Bajania Kulfona i Moniki. Dla dzieci" oraz "Opowieści ludów świata". Zapraszamy na podcasty.polskieradio.pl.

Wszystkie podcasty Polskiego Radia Dzieciom są dostępne na stronie podcasty.polskieradio.pl

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali!

Zobacz także

Czytaj także

"Poranek" w Polskim Radiu Dzieciom o gwarze

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2021 19:00
"Wierzcie lub nie, ale mój dziadek był najprawdziwszym warszawskim cwaniaczkiem czyli ulicznym urwisem. To on nauczył mnie, że Warszawa miała kiedyś swój język, czyli gwarę, swoje wierszyki, piosenki. Była zupełnie innym miastem niż dzisiaj". Powyższy cytat pochodzi z "Małej książki o gwarze warszawskiej”, która dostała wyróżnienie w kategorii Kultura w konkursie Świat Przyjazny Dziecku zorganizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka w 2014 roku. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kim jest tłumacz? Zobacz pojedynek tłumaczy!

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2022 08:00
W "Poranku" Polskiego Radia Dzieciom zastanowiliśmy się nad tym, kim jest tłumacz i z jakimi wyzwaniami się mierzy. Na te pytania szukaliśmy odpowiedzi w towarzystwie jednej z najbardziej znanych tłumaczek z języka włoskiego, Ewy Nicewicz. 
rozwiń zwiń