Polskie Radio Dzieciom

Macierzyństwo bez lukru

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2016 18:30
Dzień Matki, to czas życzeń, podziękowań, ale także podsumowań. Jaką jestem matką, co się zmieniło w moim życiu i jak postrzegają mnie inni?
Audio
  • Strefa Rodzica 26.05.2016 /Macierzyństwo bez lukru
Macierzyństwo bez lukru
Foto: Glow Images/East News

W czwartkowej "Strefie Rodzica" porozmawiamy z mamami, o mamach, a także o dzieciach. Powiemy o rodzinach zastepczych i nowej kampanii rekrutacyjnej SOS Wioski Dziecięce: "Mama pilnie poszukiwana.

Podejrzymy, jak wygląda macierzyństwo bez Photoshopa, czyli czwarta odsłona projektu charytatywnego: "Macierzyństwo bez lukru". Tym razem to kolorowa publikacja, ze zdjęciami zwykłych - niezwykłych mam i jak zawsze pełna świetnych, trafiających prosto do serca tekstów, których autorami są rodzice- blogerzy.

Porozmawiamy także o konsekwencjach macierzyństwa. Mamy opowiedzą o tym, jak się czują w swoim nowym ciele, w ciąży i po narodzinach dziecka. Ojcowie zaś zdradzą nam, jak na tym samym etapie, postrzegają ciała swoich ukochanych kobiet.

Zapraszamy do posłuchania audycji, a także do komentowania i zadawania pytań na naszym funpage'u: www.facebook.com/polskieradiodzieciom oraz do kontaktu telefonicznego w trakcie audycji: 22 645 20 55.


Program "Strefa Rodzica" adresowany jest dla wszystkich, którzy chcą dobrze, mądrze, zdrowo i świadomie wychowywać dzieci oraz optymalnie wspierać ich rozwój. Rozmawiamy o wychowaniu, zdrowiu, kulturze i innych tematach nurtujących przyszłych i obecnych rodziców. Poruszamy też istotne problemy z tym związane. Bardzo cenne są dla nas również opinie samych słuchaczy, którzy e-mailowo lub telefonicznie dzielą się na antenie swoimi doświadczeniami i uwagami. 

 

Zapraszamy na "Strefę Rodzica" od poniedziałku do piątku w godzinach 21:00 - 23:00, a szczególnie w czwartek 26 maja.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także