X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Macierzyństwo bez lukru

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2016 18:30
Dzień Matki, to czas życzeń, podziękowań, ale także podsumowań. Jaką jestem matką, co się zmieniło w moim życiu i jak postrzegają mnie inni?
Audio
  • Strefa Rodzica 26.05.2016 /Macierzyństwo bez lukru
Macierzyństwo bez lukru
Foto: Glow Images/East News

W czwartkowej "Strefie Rodzica" porozmawiamy z mamami, o mamach, a także o dzieciach. Powiemy o rodzinach zastepczych i nowej kampanii rekrutacyjnej SOS Wioski Dziecięce: "Mama pilnie poszukiwana.

Podejrzymy, jak wygląda macierzyństwo bez Photoshopa, czyli czwarta odsłona projektu charytatywnego: "Macierzyństwo bez lukru". Tym razem to kolorowa publikacja, ze zdjęciami zwykłych - niezwykłych mam i jak zawsze pełna świetnych, trafiających prosto do serca tekstów, których autorami są rodzice- blogerzy.

Porozmawiamy także o konsekwencjach macierzyństwa. Mamy opowiedzą o tym, jak się czują w swoim nowym ciele, w ciąży i po narodzinach dziecka. Ojcowie zaś zdradzą nam, jak na tym samym etapie, postrzegają ciała swoich ukochanych kobiet.

Zapraszamy do posłuchania audycji, a także do komentowania i zadawania pytań na naszym funpage'u: www.facebook.com/polskieradiodzieciom oraz do kontaktu telefonicznego w trakcie audycji: 22 645 20 55.


Program "Strefa Rodzica" adresowany jest dla wszystkich, którzy chcą dobrze, mądrze, zdrowo i świadomie wychowywać dzieci oraz optymalnie wspierać ich rozwój. Rozmawiamy o wychowaniu, zdrowiu, kulturze i innych tematach nurtujących przyszłych i obecnych rodziców. Poruszamy też istotne problemy z tym związane. Bardzo cenne są dla nas również opinie samych słuchaczy, którzy e-mailowo lub telefonicznie dzielą się na antenie swoimi doświadczeniami i uwagami. 

 

Zapraszamy na "Strefę Rodzica" od poniedziałku do piątku w godzinach 21:00 - 23:00, a szczególnie w czwartek 26 maja.

Zobacz także