X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Siła słów

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2017 06:06
Jak mówić i pisać, aby być zrozumianym? Jak przekonać do swoich racji, argumentować, dyskutować i rozwiązywać konflikty? Dziś w Strefie Rodzica porozmawiamy o retoryce, czyli sztuce mówienia.
Audio
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay.com/domena publiczna

Komunikacja to wyrażanie tego, co myślimy, wyobrażamy sobie lub czujemy, by inni mogli to zrozumieć. Wymaga ona udziału co najmniej dwóch osób i zaangażowania ze strony porozumiewających się. Sztuka skutecznego komunikowania się to umiejętność, której uczymy się przez całe życie, bo chociaż mówić jest bardzo łatwo, to wysłuchać drugiego człowieka trudniej. Tymczasem problemy w porozumieniu i zrozumieniu drugiego człowieka są powszechne i dotyczą zarówno dzieci, jak i dorosłych. Czy może nam w tym pomóc mały Franek i jego siła słów?


W audycji porozmawiamy również o działalności fundacji Big Brothers, Big Sisters.


Zapraszamy do posłuchania audycji, a także do komentowania i zadawania pytań na naszym funpage'u oraz do kontaktu telefonicznego w trakcie audycji: 22 645 20 55.

 

Zapraszamy na "Strefę Rodzica" od poniedziałku do piątku w godzinach 21:00 - 23:00, a szczególnie w poniedziałek 6 listopada.


Zobacz także