X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Pierwsze 100 dni maluszka

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2018 23:59
Powrót rodziców ze szpitala do domu z nowonarodzonym dzieckiem może być zarówno czasem radości jak i dużego niepokoju. Na potrzebę rodziców spokojnego i kompetentnego zaznajomienia się z Maluszkiem i dostosowania do zmian odpowiada multimedialny kurs "Pierwsze 100 dni z Maluszkiem".
Audio
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: pixabay/CC0

Rusza pierwszy w Polsce niezależny kurs online dla świeżo upieczonych rodziców. Jest to autorski projekt Tomasza Smacznego, autora rodzicielskiego bloga TastyWayOfLife.com, opracowany wspólnie z położną Moniką Wójcik – zwyciężczynią konkursu "Położna na medal" - dostępny dla każdego poprzez platformę Pierwsze100DnizMaluszkiem.pl

Goście audycji: Tomasz Smaczny - organizator akcji i webinarium, Monika Wójcik - położna.

Audycję przygotowała Joanna Ficińska.

Data emisji: 05.11.2018

Więcej audycji z cyklu Strefa Rodzica w Polskim Radiu Dzieciom


Zobacz także

Czytaj także

Kontrowersje wokół żywienia niemowląt

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2018 23:00
Do korzyści karmienia niemowlęcia piersią większości rodziców nie trzeba przekonywać. Wraz z momentem rozszerzania diety dziecka wątpliwości zaczynają pojawiać się, jak „grzyby po deszczu”.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mleko mamy, modyfikowane i krowie. Poznaj najważniejsze fakty.

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2018 23:00
Do karmienia piersią większości mam nie trzeba przekonywać, jednak po ukończonym 6 miesiącu życia dziecka przychodzi czas, aby w menu dziecka pojawiły się nowe produkty. Temat rozszerzania diety poruszymy oddzielnie, dzisiaj skoncentrujemy się na nabiale w diecie maluszka, jako, że budzi on często wiele kontrowersji.
rozwiń zwiń