Polskie Radio Dzieciom

Pierwsze 100 dni maluszka

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2018 23:59
Powrót rodziców ze szpitala do domu z nowonarodzonym dzieckiem może być zarówno czasem radości jak i dużego niepokoju. Na potrzebę rodziców spokojnego i kompetentnego zaznajomienia się z Maluszkiem i dostosowania do zmian odpowiada multimedialny kurs "Pierwsze 100 dni z Maluszkiem".
Audio
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: pixabay/CC0

Rusza pierwszy w Polsce niezależny kurs online dla świeżo upieczonych rodziców. Jest to autorski projekt Tomasza Smacznego, autora rodzicielskiego bloga TastyWayOfLife.com, opracowany wspólnie z położną Moniką Wójcik – zwyciężczynią konkursu "Położna na medal" - dostępny dla każdego poprzez platformę Pierwsze100DnizMaluszkiem.pl

Goście audycji: Tomasz Smaczny - organizator akcji i webinarium, Monika Wójcik - położna.

Audycję przygotowała Joanna Ficińska.

Data emisji: 05.11.2018

Więcej audycji z cyklu Strefa Rodzica w Polskim Radiu Dzieciom


Zobacz także
Czytaj także

Kontrowersje wokół żywienia niemowląt

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2018 23:00
Do korzyści karmienia niemowlęcia piersią większości rodziców nie trzeba przekonywać. Wraz z momentem rozszerzania diety dziecka wątpliwości zaczynają pojawiać się, jak „grzyby po deszczu”.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Mleko mamy, modyfikowane i krowie. Poznaj najważniejsze fakty.

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2018 23:00
Do karmienia piersią większości mam nie trzeba przekonywać, jednak po ukończonym 6 miesiącu życia dziecka przychodzi czas, aby w menu dziecka pojawiły się nowe produkty. Temat rozszerzania diety poruszymy oddzielnie, dzisiaj skoncentrujemy się na nabiale w diecie maluszka, jako, że budzi on często wiele kontrowersji.
rozwiń zwiń