X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Jak podróżować z dziećmi za granicę?

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2019 22:59
Od jakich kierunków zacząć, jak taką podróż zaplanować i ile pieniędzy przygotować? No i czy rodzinne podróżowanie poza granice Polski jest dostępne dla każdego?
Audio
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: pixabay.com

O tym rozmawialiśmy w poniedziałkowej Strefie Rodzica w Polskim Radiu Dzieciom z rodzicami, którzy nie tylko podróżują z dziećmi po całym świecie, ale też to opisują na swoich blogach: Natalią Sitarską z bloga Tasteaway.pl oraz Kają Wolnicką z bloga Moi-Mili.pl

Zaprasza supertata.tv - Marcin Perfuński.

Data emisji: 22.04.2019

Więcej audycji z cyklu Strefa Rodzica w Polskim Radiu Dzieciom

Zobacz także

Czytaj także

Jak zaplanować udaną podróż z dzieckiem w najciekawsze miejsca w Polsce?

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2019 23:59
Wiosenna aura sprzyja podróżom po Polsce. Gdzie szukać informacji o ciekawych miejscach, których nie ma w oficjalnych przewodnikach? Jak do takiej podróży się przygotować? Co zrobić, by cała rodzina skorzystała z atrakcji? Gdzie jeść, spać i bawić się?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rodzinna fotografia

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2019 23:59
Jak zachować wspomnienia rodzinne - Czy warto korzystać z fachowej pomocy fotografa? Czy to może być fajny prezent dla kobiety w ciąży, ale też np. także po ciąży, tak aby kobieta poczuła się atrakcyjnie po zawieruchach domowych? 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Turystyka kulinarna w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2019 23:59
Jak powinniśmy zachęcić dzieci do poznawania Polski i jej smaków? Jakie są trendy w turystyce kulinarnej, czyli szlaki turystyczne w Polsce, żywe muzea i oczywiście wizyty u lokalnych producentów. Kim jest współczesny turysta kulinarny i jak dostosować produkt do tak różnych grup pokoleniowych i różnych oczekiwań?
rozwiń zwiń