X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Bezpieczne wakacje

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2019 23:55
Coraz łatwiej dostępne i coraz bardziej popularne wśród młodzieży stają się dopalacze. Lato to czas kiedy młodzież jeszcze chętniej eksperymentuje sięgając po różne używki. Czy można w porę temu zapobiec? Jak rozpoznać, że dziecko może mieć styczność z takimi substancjami?
Audio
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: shutterstock.com

Gość Polskiego Radia Dzieciom: Joanna Narożniak - Rzecznik prasowy Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w Warszawie.

Rozmawiała Joanna Neuhoff-Murawska.

Data emisji: 23.07.2019

Więcej audycji z cyklu Strefa Rodzica w Polskim Radiu Dzieciom

Zobacz także

Czytaj także

Jak chronić oczy dziecka w okresie letnim?

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2020 11:00
Szkodliwe promieniowanie UV może wbrew pozorom być większe zimą ale o ochronie oczu przed nim zaczynamy zazwyczaj myśleć najczęściej dopiero latem. Oczy dziecka są szczególnie narażone na ich działanie. Jak chronić oczy przed różnymi zagrożeniami, które czyhają podczas wakacyjnych wyjazdów?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gdy dziecko staje się nastolatkiem

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2019 23:33
Czy moment, w którym syn lub córka przestaje być dzieckiem a staje się nastolatkiem zawsze jest trudny?  Wielu z nas się go boi, bo spodziewamy się erupcji emocji, tarcia wizji świata, buntu i kontestacji rodzicielskiego autorytetu.
rozwiń zwiń