Polskie Radio Dzieciom

O czym śnią nasze dzieci?

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2020 09:01
Kiedy w domu pojawia się dziecko przespanie nocy często okazuje się niemożliwe. Jak poradzić sobie ze snem swoim i dziecka, które potrzebuje nieustannej uwagi lub po prosty nie daje nam zasnąć?
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: shutterstock.com

Posłuchaj
59:24 [DAB]Dzieciom (PCM) 15 lipiec 2020 22_00_00_SR2_.mp3 15.07.2020 (Polskie Radio Dzieciom / Strefa rodzica)

 

Gość Polskiego Radia Dzieciom: Emilia Dziadosz, psycholog specjalizujący się tematyką snu dzieci. Autorka profilu zaklinaczkasnu.

Od ponad 13 lat zajmuje się tematyką snu dzieci. Pomogła wielu rodzicom i ich Maleństwom przesypiać noce. Mama dwóch najcudowniejszych dziewczynek. W latach 2012-2015 ekspert w Przychodni Specjalistycznej św. Zofii w Warszawie oraz Szkole Rodzenia Zosieńka.

Rozmawiała Aleksandra Jasińska-Klimaszewska

Data emisji: 15.07.2020

Godzina emisji: 21:00

Audycja "Strefa rodzica" od poniedziałku do piątku w godz. 21.00 - 23.00.

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć w profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.

Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.

Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!


Zobacz więcej na temat: rodzice dzieci sen
Zobacz także
Czytaj także

Pozytywna Dyscyplina - alternatywa dla bezstresowego wychowania?

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2020 23:59
Metoda wychowawcza oparta na wzajemnym szacunku i miłości pomiędzy rodzicem a dzieckiem, która nie uznaje dominującej roli kar i nagród. Pomaga rodzicom zrozumieć i wspierać swoje dzieci. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

A jeśli dziecko połknie szpilkę..

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2020 23:59
Co zrobić kiedy nasze dziecko połknie szpilkę, monetę? Jak rodzic może zdobywać on-line wiarygodne informacje o zdrowiu dzieci?
rozwiń zwiń