X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

"Kołysanka z huraganem". Rozmowa z autorką książki Justyną Wicenty

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2020 14:00
Bliżej mi było do umarłych. Żywi powtarzali: "Będzie dobrze". Jak ma być dobrze, skoro umarł mi syn? Pyta Justyna Wicenty, autorka książki Kołysanka z huraganem. Jak wygląda życie matki po śmierci dziecka i dlaczego Justyna Wicenty zdecydowała się swoje przeżycia opisać w książce?
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay.com/Free-Photos

- U podstaw napisania tej książki leżało współczucie dla każdego rodzica, który traci dziecko, niezależnie od okoliczności w jakich to następuje. Każdy z poznanych przeze mnie rodziców będących w takiej sytuacji mierzył się w ogromną, życiową traumą – powiedziała Justyna Wincenty.


Posłuchaj
68:31 Strefa rodzica 26.08 Kołysanka z huraganem (2)-ver 2.mp3 Rozmowa z autorką książki Justyną Wicenty (Strefa rodzica/Polskie Radio Dzieciom)_26.08.2020.

 

- Wiedziałam od początku, że nieprzepracowanie tez żałoby zostawi prawdopodobnie jakiś trwały i bardzo bolesny ślad na życiu rodziców. W książce napisałam o rym jak sobie nie radzę, jak to wszystko idzie mozolnie, jaki to jest trud mozolnego życia dla matki z tym brzemieniem, zwłaszcza w tych pierwszych miesiącach czy w pierwszym roku żałoby – powiedziała gość „Strefy rodzica” w Polskim Radiu Dzieciom.

Audycja: Strefa rodzica
Rozmawiała: 
Aleksandra Jasińska
Gość: 
Justyna Wicenty
Data emisji:
 26.08.2020
Godzina emisji: 22:00

Audycja "Strefa rodzica" od poniedziałku do piątku w godz. 21.00 - 23.00.

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć w profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.


.Gość: Justyna Wicenty, autorka książki "Kołysanka z huraganem".

Zobacz więcej na temat: Strefa Rodzica
Zobacz także

Czytaj także

Grupy wsparcia dla ojców

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2018 06:11
Ile razy będąc ojcem odczuwamy potrzebę szczerej rozmowy na temat naszego rodzicielstwa o roli w związku? Czy grupa wsparcia to dobre rozwiązanie i dla kogo?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak przezwyciężyć kryzys w związku

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2018 13:00
Małżeństwo to związek, który powinien trwać do końca życia, na dobre i na złe. Czasem jednak pojawiają się w nim kryzysy. Czy muszą one prowadzić do rozpadu związku? Jak je rozwiązywać? Czy terapia małżeńska jest dobrym pomysłem na poradzenie sobie z problemami miedzy dwojgiem ludzi i jak o takich trudnych momentach w relacji rozmawiać z dziećmi? O tym w załączonej audycji.  
rozwiń zwiń