X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Z psem pod jednym dachem

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2020 22:59
Pies w domu, szczególnie gdy jest uroczym szczeniakiem wydaje się pasmem nieustannych radości. Jednak mądre wychowanie psa, tak by jego codzienne przebywanie z dziećmi było bezpieczne i dające wszystkim radość, nie jest takie oczywiste. 
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: shutterstock.com

Jak żyć pod jednym dachem z psem i dziećmi? Czy małe dziecko trzeba chronić przed psem, czy też można mieć do niego nieograniczone zaufanie, czy prawdą jest, że każdy pies powinien być szkolony? Które psy najlepiej sprawdzają się w rodzinach z małymi dziećmi? 

Odpowiedź na te, i mnóstwo innych pytań w rozmowie z naszym gościem: Małgorzatą Wróbel - psim psychologiem (psaurok.pl).

Posłuchaj
56:45 Dzieci_AAC 2020_09_16-22-01-16_SR_2.mp3 16.09.2020 (Polskie Radio Dzieciom / Strefa rodzica)

Rozmawiała Agata Puścikowska

Data emisji: 16.09.2020

Godzina emisji: 21:00

Audycja "Strefa rodzica" od poniedziałku do piątku w godz. 21.00 - 23.00.

Polskie Radio Dzieciom ma profil na Facebooku raz konto na Instagramie - można tam znaleźć więcej informacji o aktywnościach antenowych i poza antenowych!

Zobacz także

Czytaj także

Jak radzić sobie z pracoholizmem?

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2020 22:59
Praca bez przerwy, często dniami i nocami, często kosztem innych czynności: spędzania czasu z rodziną, jedzenia czy snu – tak w skrócie można opisać, czym jest pracoholizm.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Choroba nowotworowa w rodzinie

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2020 22:55
Jak wiele można poświecić by ratować dziecko? Czy choroba jest w stanie zmobilizować rodzinę, pozwolić na przełamanie wieloletnich uraz i skupienie się na dobru chorego?
rozwiń zwiń