X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Zderzenie z codziennością, czyli jak zadbać o nasz związek

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2020 23:55
Pod koniec roku, w natłoku przygotowań świątecznych i noworocznych, często okazuje się, że w naszym związku po prostu nie mamy czasu zarówno dla siebie, jak i naszego partnera.
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: shutterstock.com

Zaabsorbowanie codziennością może oczywiście dotykać nas niezależnie od wyjątkowych okazji i związanej z nimi rodzinnej logistyki. Mija dzień za dniem, rok za rokiem i często nasza relacja podlega erozji, ginie więź, która na początku związku była tak silna.

Co zrobić, by wzmocnić nasz związek, dać sobie siłę? Przyjdzie moment, gdy nasze dzieci rozpoczną swoje własne życie, a my zostaniemy w domu sami, a wtedy dobrze byłby.. mieć z kim być.

Gość Polskiego Radia Dzieciom: Małgorzata Bułhak, psycholog i psychoterapeuta, Pracownia Psychoterapii Dobre Więzi

Posłuchaj
118:39 Dzieci_AAC 2020_12_18-21-00-12_SR_s_FOK_.mp3 18.12.2020 (Polskie Radio Dzieciom / Strefa rodzica)

Rozmawiał Mikołaj Foks 

Data emisji: 18.12.2020

Godzina emisji: 21:00

Audycja "Strefa rodzica" od poniedziałku do piątku w godz. 21.00 - 23.00.

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.

Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.

Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!


Zobacz także

Czytaj także

Budowanie zdrowych relacji mimo trudnej przeszłości

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2020 23:55
Czy ludzie wychowani w rodzinach z dużymi dysfunkcjami i deficytami mogą stworzyć szczęśliwe rodziny z małymi deficytami? Jak nie powielać złych schematów naszych rodziców i zbudować przestrzeń, w której nasi bliscy będą szczęśliwi? 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Po co są nam trudności?

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2020 23:55
Konflikty i trudności, które spotykają dzieci w klasie bądź grupie rówieśniczej to nie tylko idące za nimi kłopoty czy zmartwienia. Mają one istotny wpływ na rozwój człowieka. 
rozwiń zwiń