X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Jak reagować na trudne emocje u dziecka?

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2021 23:57
Rozmowa o tym, jak radzić sobie z własną złością, ale także z emocjami dziecka. Emocji trudnych czy skomplikowanych nie warto pomijać, gniew czy złość, gdy są tłumione, wcześniej czy później wybuchną ze zdwojoną siłą..
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: shutterstock.com

Gość Polskiego Radia Dzieciom: Joanna Goc-Matyskiel, edukatorka pozytywnej dyscypliny w przedszkolach Pomarańczowa Ciuchcia 

Posłuchaj
59:10 Dzieci_AAC 2021_02_24-22-00-50_SR2_JAS_.mp3 24.02.2021 Joanna Goc-Matyskiel (Polskie Radio Dzieciom / Strefa rodzica) 

Audycję przygotowała i prowadziła Aleksandra Jasińska-Klimaszewska 

Data emisji: 10.02.2021

Godzina emisji: 22:00

Audycja "Strefa rodzica" od poniedziałku do piątku w godz. 21.00 - 23.00.

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć w profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.

Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.

Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!


Zobacz także

Czytaj także

Zmieniamy paradygmat rodzicielstwa

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2021 13:00
Paradygmat rodzicielstwa, to myślenie w pewien określony sposób o rodzicielstwie, jego roli, zadaniach stojących przed rodzicami, ale i oczekiwaniach wobec dziecka. Rodzic może funkcjonować np. w paradygmacie zakładającym bliskość czy zaufanie do dziecka, ale i przyjmować wobec dziecka surową i wymagającą, a bywa, że przemocową postawę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Konsultant kryzysowy - kiedy się do niego zwrócić?

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2021 23:55
Kryzys nie jest zaburzeniem ani chorobą, to reakcja zdrowej osoby na sytuację, w której nie potrafi znaleźć satysfakcjonującego rozwiązania, która jest subiektywnie trudna i w danym momencie przerasta możliwości tej osoby. 
rozwiń zwiń