Polskie Radio Dzieciom

"Rodzinny WF". Siedmiobój

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2023 10:00
Siedmiobój to dyscyplina lekkoatletyczna składająca się z 7 konkurencji. Ale kobiety startują częściowo w innych konkurencjach niż mężczyźni. Na dodatek kobiecy siedmiobój rozgrywany jest na otwartym stadionie a męski na hali. Jaka jest historia tej rywalizacji, w jakiej kolejności poukładane są dyscypliny w rozgrywkach, jak liczy się punkty? 
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: Shutterstock/msgrafixx

Gość Polskiego Radia Dzieciom: Cezary Guriew, dziennikarz sportowy 

Posłuchaj

58:58 2023_01_07 10_00_25_RadioDzieciom_Rodzinny_WF.mp3 Rodzinny WF 7 stycznia godz. 10:00

Audycję prowadził Zbyszek Kozłowski

Data emisji: 07.01.2023

Godzina emisji: 10:00

Rodzinny WF w Polskim Radiu Dzieciom w każdą sobotę o godz. 10.00

***

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali! 


Zobacz także
Czytaj także

"Rodzinny WF". Saneczkarstwo

Ostatnia aktualizacja: 31.12.2022 10:00
W dniu, w którym św. Mikołaj podróżował po całym świecie na swoich wielkich saniach my przyglądaliśmy się sportowi z sankami związanemu - saneczkarstwu!
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Rodzinny WF". Sportowe podsumowanie roku 2022

Ostatnia aktualizacja: 31.12.2022 10:00
W audycji rozmawiamy o najważniejszych sukcesach i wyzwaniach 2023 roku. Sprawdzimy też, jakie wydarzenia utkwiły w głowach naszych słuchaczy. Mundial, mistrzostwa świata i turnieje sportowe - które z nich można uznać za najważniejsze? 
rozwiń zwiń