X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Jak można pomóc zwierzętom w czasie upałów

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2019 10:00
W ”Zwierzyńcu” gościliśmy w wyjątkowym miejscu w towarzystwie nietuzinkowego gościa. Odwiedziliśmy Familijną Przychodnię we Wrocławiu, gdzie opieką nad zwierzętami zajmuje się dr Sławomir Kotowicz, lekarz weterynarii. W audycji usłyszycie rozmowę o prawdziwej pasji, a także o warsztatach w towarzystwie wielu zwierząt.
Audio
  • Jak opiekować się zwierzętami w czasie upałów. (Zwierzyniec/Polskie Radio Dzieciom).
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock

- Moje zainteresowanie tematyką związaną ze zwierzętami pojawiło się u mnie już w wieku przedszkolnym – powiedział dr Kotowicz dodając, że to wtedy zaczął spisywać swoje pierwsze dzienniki z obserwacji królestwa zwierząt. 

Teraz nie tylko je leczy lecz także organizuje warsztaty dla najmłodszych w lecznicy weterynaryjnej. Tematem warsztatów była zarówno opieka nad zwierzętami jak również pierwsza pomoc udzielana potrzebującym zwierzętom. Posłuchajcie jak należy o nie dbać w czasie upałów.

Audycję prowadził Paskal Kaczorowski.

"Zwierzyniec” w Polskim Radiu Dzieciom w każdą niedzielę godz. 11.00.

Polskie Radio Dzieciom to całodobowy program radiowy dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, nadawany w Internecie, w systemie DAB+ oraz przez aplikację Polskiego Radia, skierowany do rodzin z dziećmi z miast, mniejszych miejscowości i wsi.

Misją Polskiego Radia Dzieciom jest zachęcanie rodzin do wspólnego spędzania czasu i edukacja przez zabawę.

Stacja emituje program 7 dni w tygodniu przez 24 godziny. Od godz. 7.00 nadawane są audycje dla dzieci, a od godz. 21.00 pasma dla rodziców, w których znajdują się między innymi audycje poradnikowe z udziałem uznanych ekspertów.

W audycjach poruszana jest różnorodna tematyka dostosowana w formie i treści do percepcji dzieci oraz pory dnia. W swojej ofercie programowej Polskie Radio Dzieciom ma audycje m.in. o tematyce kulturalnej, artystycznej, przyrodniczej, podróżniczej, sportowej, historycznej i popularnonaukowej. 

Polskie Radio Dzieciom, jako jedyne medium na rynku, kierując się misją Polskiego Radia, nie emituje na swojej antenie żadnych reklam. Rodzice mogą zatem czuć się bezpiecznie wiedząc, że ich dzieci nie usłyszą żadnych przekazów podprogowych. 

jo

Zobacz więcej na temat: Zwierzyniec dzieci
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jak zrozumieć czworonożnego przyjaciela

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2018 11:35
rozwiń zwiń

Czytaj także

Stajenka dla kucyków i nauka jazdy konnej dla dzieci

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2018 09:30
W "Zwierzyńcu” gościliśmy na terenie Ośrodka Rekreacji Konnej "Hucuł", oraz Szkoły Jazdy Konnej we Wrocławiu. W stajence dla kucyków po krainie koni oprowadził nas Pan Nikodem Grabowski, którego historia przyjaźni z tymi fascynującymi zwierzętami jest niezwykła. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gra terenowa w warszawskim ZOO

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2018 10:00
Na terenie Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego w każdy weekend i święta od 08.04.2018 roku do 28.10.2018 można wziąć udział w  grze terenowej pod nazwą  „Przyjaciel Zwierzaków z Warszawskiego ZOO”.
rozwiń zwiń
Zobacz także