!-- OneTrust Cookies Consent Notice start for polskieradio.pl -->
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Zuziki - "Wesołe historie"

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2019 13:11
Dawno dawno temu, tam gdzie mieszkały Zuziki, tata wziął gitarę do ręki i zaczął grać. Zuzia szybko podchwyciła melodię, ułożyła do niej słowa, a Jaś chwycił za swój ulubiony akordeon i też zacząć na nim przygrywać. Franio słysząc piękną melodię i śliczny głos Zuzi zaczął w brzuchu mamy wesoło tańczyć.
Audio
Zuziki
ZuzikiFoto: mat. promocyjne

Piosenki, które wspólnie stworzyli były porywające i melodyjne, przez to szybko wydostały się poza dom Zuzików i zaczęły krążyć po okolicznych miejscowościach. W końcu zostały nagrane w studiu i trafiły na tę płytę i do słuchaczy w całej Polsce.

Jaś - starszy brat Zuzi, w 2018 roku skończył 16 lat. Autor wszystkich partii na akordeonie znajdujących się na tej płycie. Uczeń szkoły muzycznej pierwszego stopnia w klasie akordeonu. Jest również bohaterem kilku tekstów Zuzi. Oprócz akordeonu najbardziej lubi grać na komputerze.

Franio - młodszy brat Zuzi, w 2018 roku skończył 4 lata. Pojawia się też w tekstach Zuzi jako główna postać. Bardzo lubi grać na swojej małej gitarce, cymbałkach i innych instrumentach rytmicznych. Nie nagrywał swoich partii instrumentów na tę płytę, ale to bardzo ważny i honorowy członek zespołu.

Tata - tata Zuzi, Jasia i Frania.

Audycję prowadziła Daria Druzgała.

Goście z z zespołu ZuzikiW studiu gościliśmy Zuzię i Jasia z zespołu Zuziki. 

Okładka płyty "Wesołe historie"

Płyta zespołu jest objeta patronatem Polskiego Radia Dzieciom.

"Muzyczne podróże" w Polskim Radiu Dzieciom od poniedziałku do piątku od 10.00 do 11.00.

Data emisji 06.03.2019


Zobacz więcej na temat: MUZYKA dzieci piosenka
Zobacz także
Czytaj także

Muzyczne podróże: Justyna Reczeniedi

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2018 23:59
Dzisiejszym gościem jest znakomita artystka operowa, śpiewająca lirycznym sopranem koloraturowym. Cóż to oznacza? Posłuchajcie audycji!
rozwiń zwiń
Czytaj także

Muzyczne podróże: Krzysztof Dzikowski

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2018 12:11
Naszym gościem był Krzysztof Dzikowski, autor tekstów m.in. do takich przebojów jak "Ciągle pada", "Gondolierzy znad Wisły", " Anna Maria" i wielu, wielu innych.
rozwiń zwiń