X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Ogłaszamy wyniki plebiscytu wakacyjnego

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2019 07:59
Jak zachować wakacyjne wspomnienia dobrze się przy tym bawiąc? Wiedzą o tym doskonale uczestnicy plebiscytu "Plażuj z Polskim Radiem Dzieciom". Plebiscyt ten wymagał od dzieci pomysłowości, poruszał wyobraźnię i pozwolił podzielić się wspaniałymi wspomnieniami. Jakimi?
Audio
  • Wyniki plebiscytu "Plażuj z Polskim Radiem Dzieciom" (Poranek/Polskie Radio Dzieciom)_31.07.19.
Wakacyjny plebiscyt rozpoczęty
Wakacyjny plebiscyt rozpoczęty! Foto: Polskie Radio Dzieciom

Do redakcji Polskiego Radia Dzieciom spłyneły niezwykłe, wakacyjne wspomnienia. Są to prace uczestników plebiscytu przedstawiające czas wolny spędzony w wakacje. Te niezwykle barwne wspomnienia uwiecznamy w galerii by inspirowały innych na dalszą część wakacji!

Spośród nadesłanych wspomnień, komisja wyłoniła i nagrodziła 5 prac. Pozostałe zdjęcia to prace uczestników, którzy spełnili wszystkie warunki regulaminu.

Laureaci:
Staś Wieczorek, 4 lata
Maja Banachowska, 8 lat
Aleksandra Nagrodzka, 6,5 lat - tytuł pracy "Polskie Radio Dzieciom w Pucku - zabawa z Jasiem na plaży"
Wiktor Baron, 10 lat - "Wakacyjne wędrówki po pięknych Beskidach"
Karolina Kościółek, 9 lat

Pozostali:
Magdalena Joszko, 8 lat - tytuł pracy "Wyjazd w góry"
Antonia Joszko, 3 lata - "Kąpiel w przydomowym baseniku"
Miłosz Iracki, 5 lat
Filip Stefaniak, 9 lat

Dziękujemy za wszystkie nadesłane prace i gratulujemy Laureatom!

Aby wziąć udział w plebiscycie należało wysłać do redakcji Polskiego Radia Dzieciom, na adres e-mail: plazuj@polskieradio.pl wersję elektroniczną pracy, przedstawiającej czas spędzany w wakacje, wykonanej dowolną techniką plastyczną.

Termin nadsyłania prac minął 28 lipca 2019 r.
Plebiscyt skierowany był do dzieci w wieku od 3 do 10 lat.

Szczegóły dotyczące zasad konkursu znajdują się w Regulaminie.  

To nie koniec dobrej zabawy! Już wkrótce ogłoszony zostanie kolejny konkurs z nagrodami. Warto śledzić zakładkę "Konkursy" na stronie Polskiego Radia Dzieciom, słuchać audycji tej całodobowej stacji i zaglądać na profil na Facebooku i Instagramie.

Zapraszamy!


Polskie Radio Dzieciom, to przestrzeń wszystkich: dzieci i dorosłych. Tych, dla których świat stoi otworem, ale kryje w sobie wiele tajemnic i tych którzy weszli w niego już dawno, ale wciąż jest dla nich zagadką. Zapraszamy do słuchania audycji zarówno maluchy, jak i przedszkolaki, uczniów, studentów i oczywiście rodziców.

W ramówce tej całodobowej stacji radiowej znajdują się audycje edukacyjne, naukowe i rozrywkowe rozwijające wyobraźnię i budujące kreatywność dzieci oraz  pasmo wieczorne kierowane do osób dorosłych - kompendium wiedzy w zakresie wychowania, kultury i sztuki.

Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.

Stacja emituje program 7 dni w tygodniu przez 24 godziny. Od 7.00 prezentowane jest pasmo dla dzieci, a od 21.00 dla dorosłych, w którym znajdują się między innymi audycje poradnikowe z udziałem uznanych ekspertów.

Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. 
Staramy się ukazywać rodzicom różne rozwiązania, porady dotyczące wychowywania dzieci i pomagać w poszukiwaniu odpowiednich rozwiązań. Poprzez audycje pełne dźwięków rozwijamy wyobraźnię i budujemy w dziecku kreatywność. Programy pomagają w edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Biorąc pod uwagę fakt, iż radio towarzyszy nam na każdym kroku (samochód/ przedszkole/ praca), jest to ogromny potencjał do kształtowania postaw i przekazywania wartości, które są bezcenne, zwłaszcza dla dzieci.

Polskie Radio Dzieciom ma swoją stronę internetową www.polskieradiodzieciom.plprofil na Facebooku https://www.facebook.com/radiodzieciom/ oraz konto na Instagramie.
Tam 
można znaleźć więcej informacji o aktywnościach antenowych i poza antenowych.


jo

Zobacz także

Czytaj także

Jak tuż za blokiem znaleźć dzikie ostępy – mikro wyprawy

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2020 09:00
Brak czasu, pieniędzy i pomysłu. To główne wymówki przed zorganizowaniem rodzinnej wyprawy. Okazuje się, że fascynujące miejsca można znaleźć tuż za blokiem. By je poznać nie trzeba ani pieniędzy, ani wiele czasu. Oto kilka wskazówek ja je odkryć.  
rozwiń zwiń