X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Najwyższe szczyty Afryki

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2021 12:47
Robert Gondek to podróżnik, fotograf i pasjonat Afryki. Kiedy ma czas uczy się języka suahili, a jego marzeniem jest zdobycie najwyższego szczytu w każdym afrykańskim kraju. Ten ambitny plan podróżniczy nazwał "W drodze na najwyższe szczyty Afryki".
Kilimandżaro
Kilimandżaro Foto: Volodymyr Burdiak/Shutterstock.com

Jak się śpi w namiocie rozstawionym w parku narodowym w Zimbabwe? Czy łażą tam dzikie zwierzęta? I czy w ogóle można tam zasnąć?
O swoich afrykańskich wyprawach, o tym, jak się do tych wypraw przygotowywał, czym podróżował, co zwiedził i co go zaskoczyło, podróżnik opowiedział ostatnio w "Podwieczorku z Filipem i Leopoldem" naszym radiowym zwierzakom.


Posłuchaj
61:40 Dzieci_AAC 2021_01_19-17-58-02.mp3 Najwyższe szczyty Afryki (Podwieczorek z Filipem i Leopoldem)_PRD_19.01.2020.

  

Audycja "Podwieczorek z Filipem i Leopoldem" od poniedziałku do piątku od 18.00 do 19.00.
Prowadzi: Janusz Zadura
Gość: Goha i Kamil
Data emisji: 20.01.2021
Godz. emisji: 18.00.

Każdego tygodnia Polskie Radio Dzieciom emituje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam!

Zobacz także

Czytaj także

Wyspy Owcze. Krajobraz, klimat i ciekawe miejsca

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2020 15:00
Wyspy Owcze to wulkaniczny archipelag na Morzu Norweskim, między Wielką Brytanią, Islandią a Norwegią. Wieją tam tak silne wiatry, że jedyne drzewa na archipelagu rosną w miastach i w dodatku nie wyrosły tam samoistnie, ale zostały posadzone przez ludzi. Za to wiele domów ma dachy porośnięte trawą.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Najbardziej fascynujące zakątki Polski

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2020 08:00
Schron w którym może zmieścić się cały pociąg, Podlasie z pysznymi wędlinami, cmentarz tatarski czy muzeum brudu. Lew i Królik zaprosili do rozmowy w Polskim Radiu Dzieciom podróżnika, który doskonale zna zarówno popularne atrakcje turystyczne, jak i nieznane zakamarki, które warto oznaczyć na mapie, planując podróże po Polsce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gerlach. Najwyższy szczyt Tatr

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2021 10:00
Jest w Polsce miejsce, gdzie śnieg jest prawie zawsze, a nawet są miejsca, że latem wcale nie topnieje! Ponieważ w Warszawie wreszcie jest śnieżnie, Filip i Leopold wymyślili sobie audycję "spod samiuśkich Tater" ... no , tak nie do końca, bo dźwięk ciągle nadają ze swoich norek, ale przecież porozmawiać o górach i górsko się rozmarzyć, zawsze warto, czyż nie?
rozwiń zwiń