X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

IX Mazowiecki Festiwal Piosenki "Rozdźwięki 2021"

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2021 08:00
IX Mazowiecki Festiwal Piosenki "Rozdźwięki 2021" odbył się w dniach 19-20 czerwca 2021 w Centrum Kultury Izabelin. Organizatorami Festiwalu były: Centrum Kultury Izabelin oraz Europejska Fundacja Wspierania Talentów Dzieci i Młodzieży "Młodzi Artyści" z Zielonej Góry. W eliminacjach online wyłoniono grupę 17 osób (7-25 lat), które zostały zaproszone do udziału w Koncercie Konkursowym.
IX Mazowiecki Festiwal Piosenki Rozdźwięki 2021.
IX Mazowiecki Festiwal Piosenki "Rozdźwięki 2021".Foto: mat. pras.

20 czerwca w Centrum Kultury Izabelin odbył się Koncert Finałowy. Finalistów można było posłuchać na żywo oraz online na profilu FB Centrum Kultury Izabelin. Jako Gwiazda Festiwalu wystąpił zespół Voysys. Polskie Radio Dzieciom objęło patronatem medialnym to wydarzenie.

W Jury IX Mazowieckiego Festiwalu Piosenki "Rozdźwięki 2021" zasiedli: Krzysztof Mroziński (Fundacja Młodzi Artyści Śpiewają), Agnieszka Zając (Studio Voice and More), Daria Druzgała (Polskie Radio Dzieciom), Andrzej Puczyński (Izabelin Studio). Do wygrania przede wszystkim Grand Prix, zaproszenie na przyszłoroczny Ogólnopolski Festiwal Piosenki FUMA w Zielonej Górze, warsztaty wokalne, nagranie w profesjonalnym studio i wiele innych.  

Posłuchaj
04:32 20.06. Rozdźwięki.mp3 Relacja Darii Druzgały, jurorki w konkursie "Rozdźwięki" (Dziecięcy koncert życzeń/Polskie Radio Dzieciom)_20.06.2021.

19 czerwca w odbyły się profesjonalne warsztaty wokalne z Anną Ozner i próby z Orkiestrą Festiwalową.

20 czerwca również odbyły się próby z Orkiestrą Festiwalową, a o godzinie 16.00, podczas Koncertu Konkursowego wykonawcy rywalizowali o Grand Prix i inne nagrody. Grand Prix Festiwalu to czek na 1000 zł  oraz zaproszenie do udziału w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki  Dziecięcej i Młodzieżowej FUMA 2022 w Zielonej Górze.  Tę nagrodę otrzymała Gabriela Zalewska. Dodatkową nagrodą dla Gabrysi było nagranie piosenki w Izabelin Studio.

Pozostali nagrodzeni:

Wyróżnienia:
Lena Ornowska (słuchawki JBL)

Małgorzata Pilzak (słuchawki JBL)
Zuzanna Tymińska (voucher 300 zł do sklepu SuperSound)
Karolina Krzemińska (voucher 300 zł do sklepu SuperSound)
Artur Droś (voucher 300 zł do sklepu SuperSound)

Poznaj także listę nominowanych do Koncertu Konkursowego IX Mazowieckiego Festiwalu Piosenki "Rozdźwięki" – Izabelin 2021:

Agnieszka Bylińska
Antonina Falkowska
Artur Droś
Emilia Głodek

Gabriela Zalewska
Julia Perz

Julia Jakowicz
Karolina Krzemińska
Kinga Bodzak
Lena Ornowska
Łucja Lorkowska
Małgorzata Pilzak

Marta Wojewódka
Natalia Szostek
Paulina Ładosz
Pola Radoń

Zuzanna Tymińska

Eliminacje odbyły się online do 22 maja. Aby wziąć udział w konkursie należało:

  1. kupić cegiełkę, do której dołączona jest najnowsza płyta "Młodzi Artyści śpiewają"
  2. przygotować dwie piosenki w języku polskim (promujemy twórczość rodzimą). Jedna z piosenek musi być obowiązkowo z dowolnej płyty "Młodzi Artyści śpiewają", druga dowolna. Uczestnicy wysyłają organizatorom dwa filmiki z przygotowanymi piosenkami. Nagranie może być zrobione w dowolnym miejscu – w domu, na koncercie, w szkole itp.
  3. wysłać kartę zgłoszeniową

Wszystkie materiały i informacje są na stronach www.mlodziartysci.eu oraz www.centrum.izabelin.pl

Uczestnicy oceniani byli w kilku kategoriach wiekowych.

Podczas eliminacji wyłoniona została grupa solistów i zespołów, którzy wezmą udział w Koncercie Finałowym 20 czerwca 2021 w Centrum Kultury Izabelin. Dzień wcześniej (19 czerwca) odbędą się profesjonalne warsztaty wokalne i próby z profesjonalną Orkiestrą Festiwalową. Mamy nadzieję, że tę część Festiwalu uda się zorganizować "stacjonarnie", ale jeśli nadal będą obostrzenia, koncert odbędzie się online.

Podczas Koncertu Finałowego wykonawcy rywalizować będą o Grand Prix. Grand Prix Festiwalu to czek na 1000 zł oraz zaproszenie do udziału w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej FUMA 2022 w Zielonej Górze. Przewidziane są także inne cenne nagrody rzeczowe.

Patronaty honorowe: Festiwal otrzymał patronat wójta gminy Izabelin oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego i Starosty Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

Polskie Radio Dzieciom jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych 

---> SŁUCHAJ POLSKIEGO RADIA DZIECIOM <---

Zobacz także

Czytaj także

Podcast Idy Nowakowskiej. Dieta młodej mamy [POSŁUCHAJ]

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2021 07:00
Autorski podcast poświęcony wczesnemu macierzyństwu jest już dostępny na bezpłatnej platformie podcasty.polskieradio.pl. Jego autorką jest Ida Nowakowska, tancerka i znana osobowość telewizyjna, a także od kilku dni szczęśliwa mama. Gratulujemy redakcyjnej koleżance synka i zapraszamy do wysłuchania jej najnowszego podcastu, w którym rozmawia o diecie mamy karmiącej, o jej wpływie na brzuszek maleństwa oraz o kłopotach z laktacją w początkowym etapie karmienia.
rozwiń zwiń