Polskie Radio
Section05
Ida Nowakowska

Nowy podcast Idy Nowakowskiej. Apteczka niemowlaka [POSŁUCHAJ]

Na bezpłatnej platformie podcastowej Polskiego Radia jest już dostępny najnowszy odcinek dotyczący macierzyństwa. Autorka podcastu Ida Nowakowska rozmawia w nim o apteczce niemowlaka, o tym co warto mieć w domu tuż po narodzinach dziecka i w nieco późniejszym okresie. Jak zaopatrzyć apteczkę dla naszego maluszka, aby móc szybko reagować na jego dolegliwości? O tym Ana Krysiewicz - Matka Aptekarka.
Zobacz więcej na temat:  Strefa Rodzica Podcast Strefa rodzica rodzicielstwo Ida Nowakowska

Zdrowy sen dziecka. Nowy podcast Idy Nowakowskiej [POSŁUCHAJ]

Sen to nie tylko odpoczynek, w tym czasie dzieje się wiele procesów związanych zarówno z przetwarzaniem informacji, rozwojem, ale także zdrowiem fizycznym. Zdrowy sen małego dziecka - jak o niego zadbać? Najnowszy podcast dotyczący ciąży i macierzyństwa jest już dostępny na bezpłatnej platformie podcasty.polskieradio.pl. Jego autorką jest Ida Nowakowska, tancerka, aktorka, znana osobowość telewizyjna, a także młoda mama. 
Zobacz więcej na temat:  Strefa Rodzica macierzyństwo rozwój dziecka Podcast Strefa rodzica Ida Nowakowska radio dla dzieci radio dla rodziców radio bez reklam

Rozszerzenie diety dziecka. Nowy podcast Idy Nowakowskiej

Jak i kiedy rozszerzać dietę maluszka? Co wybrać, "słoiczki" czy samodzielnie przygotowane posiłki oraz kiedy jest ten odpowiedni moment na zmianę w żywieniu dziecka? Na te, i wiele innych pytań odpowiadamy w najnowszym podcaście Polskiego Radia Dzieciom w którym Ida Nowakowska, młoda mama rozmawia z dietetyczką, Magdaleną Czyryndą-Koledą.
Zobacz więcej na temat:  Ida Nowakowska Podcast Strefa rodzica rozwój dziecka radio dla dzieci radio dla rodziców

Nowy podcast Idy Nowakowskiej - sesje ciążowe u fotografa [POSŁUCHAJ]

Sesja ciążowa może być wspaniałą pamiątką dla dziecka, ale także dla całej rodziny i z pewnością może być ciekawym elementem rodzinnej kroniki fotograficznej. W którym momencie ciąży najlepiej wybrać się do fotografa? Jak wcześnie można zabrać maleństwo na sesję zdjęciową i czy w ogóle warto zgłosić się do profesjonalisty skoro mamy dziś taką łatwość fotografowania? O tym usłyszeć można w najnowszym podcaście Idy Nowakowskiej dla Polskiego Radia Dzieciom.
Zobacz więcej na temat:  Strefa Rodzica Ida Nowakowska

Rozmowa Idy Nowakowskiej z mamą. Nowy PODCAST

Z okazji Dnia Mamy Polskie Radio Dzieciom przygotowało wyjątkowy podcast, w którym Ida Nowakowska rozmawia ze swoją mamą o tym, jak to jest kiedy mama młodej kobiety dowiaduje się o tym, że zostanie babcią oraz o tym, czy Ida była w dzieciństwie grzeczną dziewczynką. Nie zabraknie też wspomnień o ulubionych zabawach małej Idy oraz rozważań o tym, co jest najważniejsze we właściwym wychowaniu małego człowieka. Zapraszamy na bardzo osobistą rozmowę. [POSŁUCHAJ JUŻ TERAZ]
Zobacz więcej na temat:  Strefa Rodzica Podcast Strefa rodzica Ida Nowakowska rodzicielstwo Dzień Matki radio dla dzieci radio dla rodziców

Podcast Idy Nowakowskiej. Dieta młodej mamy [POSŁUCHAJ]

Autorski podcast poświęcony wczesnemu macierzyństwu jest już dostępny na bezpłatnej platformie podcasty.polskieradio.pl. Jego autorką jest Ida Nowakowska, tancerka i znana osobowość telewizyjna, a także od kilku dni szczęśliwa mama. Gratulujemy redakcyjnej koleżance synka i zapraszamy do wysłuchania jej najnowszego podcastu, w którym rozmawia o diecie mamy karmiącej, o jej wpływie na brzuszek maleństwa oraz o kłopotach z laktacją w początkowym etapie karmienia.
Zobacz więcej na temat:  Podcast Strefa rodzica Strefa Rodzica Ida Nowakowska rodzicielstwo radio dla dzieci Radio Dzieciom Muzyka dla dzieci

Dlaczego poród w towarzystwie douli jest zazwyczaj krótszy? Podcast Idy Nowakowskiej [POSŁUCHAJ]

Na bezpłatnej platformie podcasty.polskieradio.pl, jest już dostępny 4 autorski podcast na temat roli douli w okresie ciąży i porodu. Dla Polskiego Radia Dzieciom przygotowała go Ida Nowakowska, tancerka i znana osobowość telewizyjna, a także przyszła mama. Dlaczego poród w towarzystwie douli jest zazwyczaj krótszy?
Zobacz więcej na temat:  Strefa Rodzica Ida Nowakowska Podcast Strefa rodzica rodzicielstwo W POLSKIM RADIU