X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

"Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego"

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2021 14:08
Do godziny 1.00 w "Muzycznych podróżach Adama Dobrzyńskiego" usłyszeć będzie można nowości muzyczne śpiewanych i wykonywane w wielu językach. World Music, etno, rock, jazz, pop, fusion, a także rockowe szanty rodem z Niemiec, to wszystko przez dwie godziny, bez ograniczeń, paszportów czy wiz.
zdj. il.
zdj. il.Foto: shutterstock/Roman Voloshyn

"Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego" to cotygodniowa porcja muzycznych fascynacji autora, odkryć jak i próba przybliżenia słuchaczowi czasem odległych a czasem bliskich lecz nieznanych kulturowo stron muzycznego świata.

W audycji pojawiają się też goście, których świat jest bogaty w niezwykłe dźwięki- także z nurtów folk, etno, world music, jazz lecz również szeroko pojętej muzyki pop czy rock.

W każdą środę od godz. 23.00 zaprasza Adam Dobrzyński.

Zobacz także

Czytaj także

Ewa Bem i Jan Pęczak w "Co nam w duszy gra?"

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2021 15:00
Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Ewą Bem, królową polskiego jazzu, która od śmierci córki w 2017 roku zakończyła swoją karierę. Teraz triumfalnie wraca, 31 lipca podczas Ladies Jazz Festivalu świętuje z opóźnieniem swój jubileusz, a także zapowiada płytę live. Będzie o tragedii jaka wydarzyła się w jej życiu, o szczęściu jakie dają wnuki, będzie też zapowiedź wspomnień, które tylko na antenie Polskiego Radia Dzieciom!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rainy Day czyli Wojciech Kubicki i Michał Kochański

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2021 10:00
W Plenerowym Studiu Polskiego Radia Dzieciom pojawili się Wojtek Kubicki i Michał Kochański. Tym razem przynieśli drugi album Rainy Day "Dekadencja".
rozwiń zwiń