X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Ewa Farna gościem Polskiego Radia Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2022 17:34
W "Muzycznych podróżach Adama Dobrzyńskiego" usłyszymy dziś rozmowę z Ewą Farną. Artystka za chwilę urodzi drugie dziecko, właśnie wydała swój pierwszy od siedmiu lat nowy album. Opowie o podróżowaniu między Polską a Czechami, macierzyństwie, o piątym smaku, o duetach, które pojawiają się na płycie "Umami". Będą wspomnienia, będzie o popularności, będzie też o ulubionych miastach.
Ewa Farna będzie gościem środowych Muzycznych podróży Adama Dobrzyńskiego w PR Dzieciom
Ewa Farna będzie gościem środowych "Muzycznych podróży Adama Dobrzyńskiego" w PR DzieciomFoto: Rafał Guz/PAP

"Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego" to cotygodniowa porcja muzycznych fascynacji autora, odkryć jak i próba przybliżenia słuchaczowi czasem odległych a czasem bliskich lecz nieznanych kulturowo stron muzycznego świata.

---> SŁUCHAJ POLSKIEGO RADIA DZIECIOM <---

W audycji pojawiają się też goście, których świat jest bogaty w niezwykłe dźwięki- także z nurtów folk, etno, world music, jazz lecz również szeroko pojętej muzyki pop czy rock.

W każdą środę od godz. 23.00 zaprasza Adam Dobrzyński.

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali! 

Zobacz także

Czytaj także

"Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego"

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2021 14:08
Do godziny 1.00 w "Muzycznych podróżach Adama Dobrzyńskiego" usłyszeć będzie można nowości muzyczne śpiewanych i wykonywane w wielu językach. World Music, etno, rock, jazz, pop, fusion, a także rockowe szanty rodem z Niemiec, to wszystko przez dwie godziny, bez ograniczeń, paszportów czy wiz.
rozwiń zwiń