X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Hollywood

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2019 21:00
Rozdanie Oscarów – najważniejszych nagród przemysłu filmowego - to święto kina. Magda i Sergiusz Pinkwart czyli ekipa Dziecka w drodze zabiorą nas do Hollywood. Poznamy najciekawsze miejsca, parki rozrywki, dowiemy się co i gdzie jeść, gdzie zamieszkać i co wartego uwagi jest znanym z filmów Mieście Aniołów – Los Angeles.
Audio
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: pixabay.com

Dziecko w drodze 23 lutego godz. 21:00

-

Podróże z dzieckiem Barwny i bardzo praktyczny poradnik globtroterów, którzy podróżują z małym dzieckiem. Audycja składa się z trzech części. W pierwszej prowadzący opowiadają o miejscu, w którym byli i o przygodach, które im się przytrafiły. W drugiej, pojawia się gość - zazwyczaj jest to ekspert z danego kierunku lub kraju. Z trzeciej część audycji dowiecie się, jak i za ile można pojechać w dane miejsce, co koniecznie trzeba pokazać swoim Pociechom, co zjeść, jakie pamiątki kupić, i czego się wystrzegać. Zapraszają Magda i Sergiusz Pinkwart.

Zobacz także

Czytaj także

Egipt

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2019 21:00
Magda i Sergiusz (z gościnnym udziałem trzymiesięcznej Lary) w audycji Dziecko w Drodze opowiedzą o rodzinnym wyjeździe do Egiptu. Tym razem nie będą namawiać na indywidualną wyprawę, bo Egipt to nie jest kraj do włóczęgi po małych hotelikach i pokonywania przestrzeni wynajętym samochodem. Ale to wcale nie oznacza, że wyjazd z rodziną do Egiptu to zły pomysł. Wręcz przeciwnie. Niedrogi wyjazd do Hurghady czy Sharm-el-Sheikh może być wstępem do fascynujących wycieczek, które poszerzają horyzonty i pozwalają zobaczyć z bliska miejsca, które do tej pory widzieliśmy oczami wyobraźni, na kartach powieści czy w filmach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gambia

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2019 21:00
Gambia - Magda i Sergiusz Pinkwart, czyli ekipa Dziecka w drodze wybierają się do Gambii. To najmniejszy kraj kontynentalnej Afryki, a jednocześnie cieszy się opinią jednego z najbardziej przyjaznych. Jeśli marzy nam się rodzinna wyprawa na Czarny Ląd, ale obawiamy się ze względu na bezpieczeństwo to Gambia jest świetnym krajem na początek, byśmy mogli zdecydować, czy Afryka nam się podoba.
rozwiń zwiń