Polskie Radio Dzieciom

Andora

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2019 21:00
Magda i Sergiusz Pinkwart, oraz ich pięcioletni syn – Wilhelm, opowiedzą o swojej podróży do Andory, jednego z najmniejszych krajów Europy. Na antenie porozmawiają z Alicją Wilton, która mieszka i pracuje w Andorze, a także wychowuje tam swoje dwie nastoletnie córki. Będą mówić o tym co w Andorze można zobaczyć, a także jak wygląda zwyczajne życie, szkoła i zakupy w tym niezwykłym kraju w sercu Pirenejów.
Audio
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: pixabay.com

Dziecko w drodze 27 kwietnia godz. 21:00

-

Barwny i bardzo praktyczny poradnik globtroterów, którzy podróżują z małym dzieckiem. Audycja składa się z trzech części. W pierwszej prowadzący opowiadają o miejscu, w którym byli i o przygodach, które im się przytrafiły. W drugiej, pojawia się gość - zazwyczaj jest to ekspert z danego kierunku lub kraju. Z trzeciej część audycji dowiecie się, jak i za ile można pojechać w dane miejsce, co koniecznie trzeba pokazać swoim Pociechom, co zjeść, jakie pamiątki kupić, i czego się wystrzegać.


Zobacz także
Czytaj także

Mediolan

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2019 21:00
Magda i Sergiusz oraz ich 5-letni synek Wili wyruszają do Mediolanu, gdzie zaczęły się wiosenne wyprzedaże. W audycji "Dziecko w drodze" nasza ekipa podpowie co można zobaczyć w stolicy północnych Włoch, by zakupy w outletach domów mody były tylko dodatkiem do fascynującej podróży po mieście Leonarda da Vinci, rodu Sforzów i króla Wiktora Emanuela.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Londyn

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2019 21:00
Magda i Sergiusz oraz pięcioletni Wili i półroczna Lara jadą do Londynu. W najbliższą sobotę w audycji Dziecko w drodze opowiedzą o najciekawszych atrakcjach stolicy Wielkiej Brytanii. Doradzą co można zwiedzić za darmo z całą rodziną, jak popłynąć Tamizą, odwiedzić Królową, stanąć naraz na obu półkulach Ziemi i spojrzeć na 9-cio milionowe miasto z wysokości 130 metrów.
rozwiń zwiń