X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Sandomierszczyzna i Małopolska

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2020 22:31
Wielka Sobota, więc opowiemy o podróży na Sandomierszczyznę i do Małopolski, żeby podglądać niezwykłe zwyczaje świąteczne: turki, bziuki, słomiaki i siude baby.
Audio
  • 11-04-2020 (Polskie Radio Dzieciom/Dziecko w drodze)
Wielka Sobota. Księża misjonarze z zakopiańskiego Sanktuarium Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik wyruszyli zaprzęgami konnymi, aby poświęcić pokarmy,  Zakopane, 11.04.2020.
Wielka Sobota. Księża misjonarze z zakopiańskiego Sanktuarium Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik wyruszyli zaprzęgami konnymi, aby poświęcić pokarmy, Zakopane, 11.04.2020. Foto: PAP/Grzegorz Momot

Audycję przygotowali Magda i Sergiusz Pinkwart.

Data emisji: 11.04.2020

Godzina emisji: 21:00

Polskie Radio Dzieciom jest cyfrową oraz internetową, całodobową stacją radiową dla dzieci i ich rodziców. 
Cotygodniowo Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe. Od godziny 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci,  wieczorami audycje poradnicze, audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych. Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.
Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!


Zobacz więcej na temat: dziecko dzieci podróże
Zobacz także

Czytaj także

Z wizytą w Watykanie

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2020 22:31
Ekipa audycji Dziecko w drodze, wybrała się do Watykanu. Gdzie i kiedy można spotkać papieża? Co w Watykanie można zwiedzać z dziećmi? A co kupimy w sklepach (i czy są czynne w niedzielę?). Na co warto zwrócić uwagę w Bazylice Św. Piotra?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Irlandia

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2020 22:31
W najbliższą sobotę Magda i Sergiusz z audycji Dziecko w drodze, jadą do Irlandii, żeby z całym krajem świętować urodziny Magdy 17 marca. Bo jak się ma – tak jak ona – urodziny w dzień Świętego Patryka, to Irlandia jest "krajem pierwszego wyboru". Zwłaszcza, że to święto łączy całe rodziny i dwie części Irlandii.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lądek Zdrój

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2020 22:31
Wspaniały kurort, najstarsza miejscowość kuracyjna w Polsce, która działa nieprzerwanie od XIII wieku. Pierwszy raz o Lądku Zdroju dowiedzieliśmy się dzięki.. Mongołom, którzy czasie najazdu na Europę wprawdzie nie zdobyli leżącej nieopodal Legnicy, ale zniszczyli znane i cenione gorące źródła własnie w Landku..
rozwiń zwiń